Ideaalsed kulmud? Iluentusiasti soovitused ja video

Ideaalsed kulmud? Iluentusiasti soovitused ja video

Kulmud on viimastel aastatel ilumaailmas üheks kuumemaks teemaks ning paljud meist on kasvatanud tagasi oma kunagi kriipsudeks kitkutud kulme ja lasknud neid täiustada ka erinevate protseduuridega nagu näiteks püsimeik.

Kulmud on viimastel aastatel ilumaailmas üheks kuumemaks teemaks ning paljud meist on kasvatanud tagasi oma kunagi kriipsudeks kitkutud kulme ja lasknud neid täiustada ka erinevate protseduuridega nagu näiteks püsimeik.

Kuid ka pärast neid protseduure on ilus neid siiski millegagi täita ja värvida. Anda veelgi lihvitum kuju ja hoida neid ka paigal soovitud asendis päeva jooksul. Selleks on mitmeid erinevaid viise ja ma toon täna teieni mõned soovitused ja ka video, kus õpetan, kuidas ühel viisil kulme raamida ja täita. 

Kuidas valida endale sobilikku toodet?

Minu soovitus oleks esmalt lähtuda sellest, kui täidlased/hõredad enda kulmud on ja kui püsivat tulemust sa soovid. Samuti mängib rolli ka su nahatüüp. Kas see on pigem kuiv või rasune. Milline toode aga kellele siis sobib? Ma kirjeldan seda iga toote juures eraldi.

Kulmupliiats

Klassikaline variant, mida me kõik oleme ilmselt kasutanud, on kulmupliiats. See on heaks vahendiks, kui sa soovid jäljendada kulmukarvakesi ja raamida ääri tõeliselt teravaks. Kuid ära mine pliiatsiga liiale kulmu siseküljes. On ilusam ja loomulikum, kui sealne osa on värvitud veidi pehmemalt ja hõredamalt. Pliiatsi pluss on kindlasti lihtne kasutamine, kuid samas võib pliiats kergelt maha kuluda ja laiali minna, eriti rasusema naha puhul. Seega kui sul on hõredad ja väga õrnad kulmukarvad ning kuiv nahk, siis pliiats on see, millega sa võiksid oma kulmusid viimistleda. 

Kulmutušš

Kulmutušid on ripsmetušši meenutavas pakendis toonitud või värvita tooted, mis sobivad enim kulmukarvakeste paigalhoidmiseks. Need aitavad raamida kulmukarvu, mis on pikemad ja võivad päeva jooksul paigast „ära joosta“. Kuid kulmutušši võiks kasutada koos millegi muuga, mis aitaks luua raami vajalikesse kohtadesse ja täita tühje augukesi kulmudes. Kuid see on ka väga hea vahend, kui tahadki väga naturaalset ja kerget tulemust, kuid samas lisada veidi värvi ja püsivust. 

Kulmupuuder

Kulmupuudrid on lauvärvisarnased tooted, mille kulmudele kandmiseks on vaja pintslit. Isiklikult soovitaksin seda varianti kõige vähem, sest selle kasutamine võib olla aeganõudev ja samuti on kulmupuudrite miinuseks tihti see, et need reedavad kergelt selle, kui tegemist pole su enda kulmukarvadega. Kuid need sobivad kombineeritud kasutusse näiteks pliiatsiga, täitmaks kulmu keskosa. 

Kulmugeel ja –salv

Ilumaailma viimaste trendide hulgas on just kuumimad tooted toonitud geelid ja salvid, mis on ka minu isiklikuks valikuks. Need on tavaliselt kas tuubides või väikestes potsikutes ja neid kasutatakse jällegi pintsliga. Nende eeliseks on aga see, et sa saad luua terava kulmukuju ja samas hajutada seda ka väga õrnaks ning lõplikult kuivades hoiavad need ka kulmukarvakesi paigal ja osad nendest toodetest on ka veekindlad, seega sobivad nad ideaalselt ka kuuma suvapäeva ja üleüldiselt rasuse nahaga. Järgnevas videos näitangi, kuidas raamin oma kulmud ühe veekindla kulmugeeliga ja viltuse otsaga pintsliga. 

Vaata videot all videoaknas!

Kui sind huvitas toode, mida kasutasin videos, siis saad selle kohta täpsemalt lugeda minu Facebooki lehelt Ilu Hetk Kosmeetika, kus saad õppida veel enam ilutoodete ja meigi kohta. 

Kerli Kaasik