Meiginipid punapeadele

Meigikunstnikud usuvad, et meigi sobitamine juuste ning nahavärviga nõuab erilisi oskusi. Piisavalt sageli pole punapead kindlad, millist tooni meiki valida. Geniusbeauty annab mõned soovitused.

Meigikunstnikud usuvad, et meigi sobitamine juuste ning nahavärviga nõuab erilisi oskuseid. Piisavalt sageli pole punapead kindlad, millist tooni meiki valida. Geniusbeauty annab mõned soovitused.

Kõigepealt peaksid punapead tegema kindlaks, mis varjundiga punased juuksed tal on. Olemas on kolm erinevat tooni:

– maasikablond/hele ingver;

– keskmine punane/rooste tooni/henna värv;

– tumepunane/helelilla.

Järgi oma juuksetooniga sobiva meigi näpunäiteid allpool. Siiski on olemas üks universaalne soovitus kõikidele varjunditele: punane värv on juba iseenesest Sinu näole ja riietusele üsna erk värv. Kui soovid, et Su meik näeks välja värske ja puhas, väldi erksaid toone, sest need võivad Su näo värviga ülekoormata ning tulemus on klounilik.

Meiginipid maasikablondidele

Kasuta põskedel ja huultel aprikoosi ja virsikuvärve. Ka roosa töötab ning samuti erinevad kullavarjundid. Väldi pruuni ja lillat, sest need annavad Su näole liiga karmi mulje. Silmadel võid kasutada lavendlit ning hõbedast tooni.

Meiginipid keskmist punast tooni juustega naistele

Väldi silmadel tuha ja tumehalli värvi. Selle asemel kasuta sooja pruuni ja mee tooni. Kergemad versioonid antud värvidest sobivad ka põskedele. Huultel kasuta vase tooni või kerget kullavärvi.

Meiginipid tumepunaste juustega naistele

Õnnelik Sina, sest võid meigiga julgem olla. Kasuta silmadel ploomi ja smaragdivärvi. Põsed ja huuled võivad jääda loomulikuks ja kergeks. Siiski pead aga vältima tumedaid varjundeid, kui Sa just ei taha taotluslikult nagu emo või vampiir välja näha.

Kuidas varjata tedretähne?

Kõige suurem viga, mis punapead üldiselt teevad, on see, et nad üritavad varjata oma tedretähnid jumestuskreemiga. See võib aga anda nahale määrdunud mulje. Kõik, mida Sa vajad, on kerge ja niisutav meigi aluskreem. Kui Sul on mõned suured tedretähnid, võib tekkida vajadus peitekreemi või peitepulga järele.

Mõned üldised täiendavad nõuanded

– Ära kasuta liiga pruuni meigi aluskreemi.

– Rasked tekstuurid on täiesti keelatud. Seega ära unusta oma huulepulka katta huuleläikega, andmaks illusiooni kergest meigist.

– Ära unusta pöörata tähelepanu oma kulmudele. Need peaksid olema tumedamad kui Su juuksed.


Anneli Allikas-Parv