Õpetaja pani Risto Kase nutma!

12 kommentaari
Õpetaja pani Risto Kase nutma!

Üritustesarja Manhunt võitjana tuule tiibadesse saanud Ristoi Kask ei pea piinlikuks välja rääkida oma elu kõige piinlikum moment. „Minu piinlikuim hetk ei ole seotud Kadrioru pargis presidendipaarile seksimisega vahele jäämisega või valel hetkel kõhutuule väljutamisega vaid on üsnagi teistsugune,” räägib mees Buduaarile.

Üritustesarja Manhunt võitjana tuule tiibadesse saanud Risto Kask ei pea piinlikuks välja rääkida oma elu kõige piinlikum moment. „Minu kõige piinlikum hetk ei ole seotud Kadrioru pargis presidendipaarile seksimisega vahele jäämisega või valel hetkel kõhutuule väljutamisega, vaid on üsnagi teistsugune,” räägib mees Buduaarile.

Risto sõnul leidis tema kõige piinlikum vahejuhtum aset kuuendas klassis, kui poiss ajaloo õpetaja käest tunni segamise eest terve klassi silme alla nõnda kõvasti tutistada sai, et nutma puhkes. „Tollel ajal olin ma juba umbkaudu sellises vanuses, et tahtsin olla suur ja tugev mees ning kõigile igas asjas eeskuju näidata, kuid nuttu pidada ei suutnud,” räägib Manhunt naljatades.

„Mul oli tõepoolest häbi. Ma ei uskunud, et õpetaja mind sakutada võiks ja ei osanud oodata ka seda, et sellise asja peale nutt peale tikkuda võiks,” lisab mees.

Risto tunnistab, et õpetajapoolne juustest kiskumine polnud just kõige sõbalikum kingitus ning sellel päeval rebiti poisi peast paras ports juukseid…
Mees ei unusta tänini, kuidas terve klass vaatas, et küll see Risto on ikka tita küll ning mõni aeg hiljem teadis sellest juba terve kool.

„Kahju, aga see on mul siiamaani juhtunud häbihetkedest kõige paremini meeles, tönnisin ennast tühjaks ja hoidsin edaspidi ajaloo tunnis moka maas. Uskumatu, aga ka poisid nutavad kui neile liiga teha,” usutleb ilus mees.

Sellest ebameeldivast vahejuhtumist hoolimata oli ajalugu edaspidi gümnaasiumis Risto üks lemmikainetest ja mees valis ajaloo ka üheks lõpueksamiks.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja