Uku Suviste pihitoolil: Seksteenuseid ma ostnud pole aga seadusega pahuksis olnud küll!

Uku Suviste pihitoolil: Seksteenuseid ma ostnud pole aga seadusega pahuksis olnud küll!

Buduaari pihitoolile istus tuhandete lemmik Uku Suviste, kes on oma välimuse ja lauluhäälega võlunud mitmeid ja mitmeid andunud fänne. Esitasime Ukule kümme kõmulist küsimust ja mees võttis nõuks vastata nii:

Buduaari pihitoolile istus tuhandete lemmik Uku Suviste, kes on oma välimuse ja lauluhäälega võlunud mitmeid ja mitmeid andunud fänne. Esitasime Ukule kümme kõmulist küsimust ja mees võttis nõuks vastata nii:

Kas sulle meeldivad vanemad naised rohkem kui nooremad? – Ei
Selgitus: Ei ole küll täheldanud, et statistiliselt emmad-kummad rohkem meeldiksid. Eks oleneb ka, keda me vanemateks peame või keda nooremateks.

Kas sa oled kunagi mõelnud, et võiksid biseksuaalne olla? – Ei
Selgitus: Sellist mõtet pole küll tulnud. Ma olen ikka väga rahul selle suunitlusega, mis mul on ega kavatse seda kunagi muuta.

Kas oled oled kunagi kallima pärast nutnud? – Jah
Selgitus: Seda on ikka ette tulnud. Eriti nooremas vanuses. Siis elab inimene suhtes üldiselt rohkem läbi kui vanemas eas, õppides ennast tundma. Hiljem osatakse seda paremini kontrollida. Aga nutmine on ju nii loomulik inimeste seas, ei maksa segamini ajada jonnimisega, mida teevad enamjaolt väikesed lapsed. Kuid usun, et kui hingeline seisund seda nõuab siis ei ole häbiasi ka mehel pisarat poetada.

Kas arvad, et sul on naiste seas rohkem lööki, kui su bändikaaslastel? – Jah
Selgitus: Bändikaaslasi on muidugi päris palju, kellega mängin ja nad kõik on meeldivad ja huvitavad inimesed. Ma väga oma pead sellise küsimusega ei vaeva ja ausalt öeldes pole mul õrna aimu, mida sellele küsimusele vastata. Hetkel ma väga lööki ei otsi, seega on mul siiralt hea meel kui nemad löögile pääsevad.

Kas oled sattunud tänu enda rumalusele haiglasse? – Ei
Selgitus: Kummalisel põhjusel ma pole elus eriti palju pidanud haiglasse sattuma. Ma tegelikult ei teagi, et oleksin haiglas öö veetnud. Väiksena olin väga haige laps, pidevalt oli palavik ja muud hädad. Nüüd on see aga vastupidine, pean ikka tublisti vaeva nägema, et midagi endale külge saada. Mind on korra opereeritud küll, vasakut varvast täpsemalt öeldes, sest küüs kasvas valesti. Võib-olla saabki seda nimetada rumaluseks, et ma ei osanud küüsi õigesti lõigata.

Kas oled ostnud seksteenuseid? – Ei
Selgitus: Alati olen tasuta saanud.

Kas sa jood alkoholi tihedamini kui kaks korda nädalas? – Ei.
Selgitus: Aasta keskmiselt kindlasti mitte. Ma ei tea, kas klaas veini õhtul läheb selles küsitluses alkoholi joomise alla. Aga kuna ma tunnen ennast päris kontrollituna alkoholi suhtes, siis vastus jääb „EI“.

Kas pead muusikat olulisemaks kui naisi? – Ei.
Selgitus: Ma pean muusikat ülimaks vahendiks suhtlemises enda ja välismaailma vahel, miski mida ma armastan jäägitult ja mis läbib iga minu tunnet ja tundemeelt. Naine on elumõte, kõige austusväärsem ja ilusam asi siin maailmas. Kumb on tähtsam auto või rool?

Kas sa oled kunagi olnud seadusega pahuksis? – Jah.
Selgitus: Parkimistrahvi saanud ja kiirust ületanud. Ma usun, et kõik meist on seadusega rohkem või vähem pahuksis oma elu vältel. Midagi väga hullu ei ole teinud, ei maksa muretseda.

Kas sa arvad et kaitseväeteenistuse peaks vabatahtlikuks muutma? – Ei
Selgitus: Aga mina läksin vabatahtlikult.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja

Sarnased artiklid