Frederico otsib Ms. Õiget

Kuum

ERAKORDNE KAADER: vaata esimest pilti Rootsi pisiprintsessist

Ööl vastu reedet tõi Rootsi printsess Madeleine ilmale oma kolmanda lapse. Laps nägi ilmavalgust 41 minutit pärast südaööd Danderydi haiglas. Beebi kaalus 3465 grammi ning tema pikkuseks mõõdeti 50 sentimeetrit, kirjutab People. Nüüd on avalikustatud ka esimene foto pisiprintsessist. Pildi autoriks on Madeleine’i abikaasa Chris O’Neill.  “Beebi näeb täpselt samasugune välja nagu Nicholas sündides. Tõsi, […]
Eksklusiiv

Anni Arro armastab lihtsaid toite

Noor ning andekas toidugurmaan Anni Arro rääkis Buduaarile enda toitumisharjumustest ning jagas ka mõningaid nõuandeid. Tõeliselt kuumadel suveilmadel soovitab Anni süüa midagi värsket. „Mina jumaldan arbuusi,“ tunnistab naine ning toitvamatest söökidest soovitab ta mozzarella-tomati salatit koos ruukolaga.

Kuidas pakkuda mehele oraalset mõnu?

Kui sa oled seda hea meelega nõus tegema, siis ära unusta seda, mis samal ajal ta peas toimub. Sa pead tähele panema iga ohet ja häält, mis ta samal ajal teeb, nii saad aru mis talle meeldib ning saad tegevust korrata. Mida paremini te üksteist mõistate, seda mugavamalt te end tunnete.