2 ASJA, MILLEST LOOBUMINE viib sinu elu õigele tasandile

11 kommentaari
2 ASJA, MILLEST LOOBUMINE viib sinu elu õigele tasandile

Iga inimene saab endale ise kujundada just sellise maailma nagu ta soovib ning ka tuleviku osas on alati võimalik võtta vastu otsuseid, mis aitavad püüelda unistuste poole. Paraku ei ole see praktikas alati nii lihtne, kui teoorias kõlada võib, ent siiski kõik on tehtav.

Iga inimene saab endale ise kujundada just sellise maailma, nagu ta soovib ning ka tuleviku osas on alati võimalik võtta vastu otsuseid, mis aitavad püüelda unistuste poole. Paraku ei ole see praktikas alati nii lihtne, kui teoorias kõlada võib, ent siiski – kõik on tehtav.

Kui loobuda oma elus teatud asjadest ning tegevustest, mis pärsivad unistusteni jõudmist, siis on pool võitu juba käes.  

Kui sa tahad oma elus sisse viia muudatusi, mis toetavad sinu teekonda õnnelikuma sinuni, siis tuleks sul kohe täna loobuda kahest järgnevast:

1. Negatiivne suhtumine

Eelkõige tuleks loobuda negatiivsest suhtumisest iseendasse. Kui sa teed mõne vea, siis ära halvusta ennast, vaid õpi sellest veast ja arenda iseennast läbi oma vigade. Kui sa võtad kaalus juurde, siis ära mitte kunagi pea ennast inetuks, vaid võta ennast käsile. Kui sa tunned, et sa ei jaksa ja et sa ei väärigi oma unistusi, siis tuleta endale meelde, et me kõik sünnime siia ilma võrdsetena ja igal inimesel on võimalus õnnelikuks saada.

2.  Negatiivsed inimesed

Maailmas on palju negatiivsust ning see mõjutab elu kulgu vägagi suurel määral. Ümbritsedes end negatiivsete inimestega, muutume paratamatult ka ise selliseks ning maailmas, kui kõik tundub hall ja inetu, näivad ka head asjad koledana. See on kurb nõiaring, kust tasub kohe välja astuda. Kui sinu elus on inimesi, kelle juuresolekul tajud ebameeldivat negatiivsust, siis loobu nendest inimestest. Kui tegu on mõne sinule lähedasega, siis selgita talle oma tundeid ja ütle, miks sa temaga enam suhelda ei taha.

Ümbritse ennast inimestega, kes sind inspireerivad, keda sa austad ja kes sind austavad ning just täpselt nii, nagu sa austad teisi, austa ka iseennast.

Allikas: dailymail