3 TÄHTKUJU, KES kardavad ennast siduda

Horoskoopidest võib otsida nippe ning vihjeid tuleviku tarbeks. Samuti on huvitav teada, mida paljastab tähemärk meie armuelu kohta ning selle kohta, milliseid raskusi kohtame teel selle ühe ja ainsa juurde. Portaal Your Tango pani kirja kolm tähtkuju, kellel on kõige raskem ennast tõsise suhtega siduda. 

Sõnn

Sõnn kardab igasugust pühendumist ja enese sidumist. Ta teab, et tal on veel küllalt aega selle õige leidmiseks, milleks siis juba nii varakult ennast kellegagi siduda? Sõnn tahab nautida oma noorust ning vabadust, enne kui pere looma hakkab. Tegu pole siiski sellega, nagu sooviks Sõnn palju üheöösuhteid harrastada. Talle lihtsalt ei meeldi, kui keegi teine talle dikteerib, mida ja millal ta teha võib. 

Neitsi

Neitsi pöörab väga palju tähelepanu detailidele ja talle on raske meele järele olla. Nad leiavad alati kõigis mingi vea. Neitsi sõbrad ja pere arvavad, et Neitsi hävitab meelega enda elust igasugused suhted. Tegelikkuses pole see Neitsi viga, vaid ta teeb seda täiesti tahtmatult. Neitsid ootavad seda üht ja ainsat, kellega koos pere luua ja koos vananeda. 

Kaalud

Nii irooniline kui see ka ei oleks, vihkavad Kaalud üle kõige üksi olemist. Kaalud on kogu aeg selle ühe partneri otsinguil, kellega koos pere luua. Seda inimest ei suuda Kaalud aga tihtipeale just sellepärast leida, et nad võtavad asja liiga tõsiselt. Kaalud soovivad ennast kallima seltsis täiesti vabalt tunda. See on ka üks põhjustest, miks nad pole valmis kiiresti suhtesse astuma.