7 VIISI, KUIDAS VALLALISENA õnnelik olla

7 VIISI, KUIDAS VALLALISENA õnnelik olla

Pärast suhtest väljaastumist ei saagi tahta, et kõik on kohe nii nagu siis, kui olid viimati vallaline. Sul võib tekkida tunne, et mitte keegi ei armasta sind ja kellelegi pole sind vaja. Anna endale aega. Mida rohkem sa harjud üksi olema, seda rõõmsamaks sa muutud. Siin on seitse viisi, kuidas end ka vallalise staatuses õnnelikuna tunda!

Pärast suhtest väljaastumist ei saagi tahta, et kõik on kohe nii nagu siis, kui olid viimati vallaline. Sul võib tekkida tunne, et mitte keegi ei armasta sind ja kellelegi pole sind vaja. Anna endale aega. Mida rohkem sa harjud üksi olema, seda rõõmsamaks sa muutud. Siin on seitse viisi, kuidas end ka vallalisestaatuses õnnelikuna tunda!

Lõõgastu 

See, et oled vallaline, ei jää igavesti kestma. Kõige hullem, mida võid teha, on paanitseda ja arvata, et sinu elu on nüüd läbi. Niimoodi meeleheitlikult muretsedes rikud sa enda jaoks mõnusat aega, mil võiksid iseendale pühenduda. Ole õnnelik ja tee asju, mida oled tahtnud teha, kuid pole veel jõudnud.

Hoolitse enda ning oma ümbruse eest 

See ei lähe teps mitte, et su kodu on sealaut. Ning vabanduseks pole ka see, et see on ajutine või et sul pole aega. Kui ühel hetkel peaks mõni meessoo esindaja sulle külla tulema, kus see häbi ots oleks, kui ta näeks sinu segamini kodu?

Õpi uusi asju 

See on täiuslik aeg, et teha midagi, mida oled ammu tahtnud teha! Tee midagi, mille vastu tunned kirge! Sind pole praegu keegi takistamas.

Kohtu uute inimestega 

Sa ei pea kohe oma uute meestuttavatega romantilistesse suhetesse laskuma, niisama võid leida ka häid sõpru. Samuti on hea mõte otsida üles vanad tuttavad. Vanade sõprade kaudu saad leida ka uusi tutvusi.

Käi trennis

Suurepärane võimalus end tundma õppida. Vallaline olles on hea aeg ennast vormi ajada. Esiteks tunned ennast paremini ja teiseks jääd kindlasti nii mõnelegi kompule silma. Samuti võid jõusaalist uusi tuttavaid leida.

Ole tänulik 

Igal õhtul enne magamaminekut võiksid mõelda selle peale, mille eest peaksid tänulik olema. Sellele mõtlemine peletab ka masendusmõtteid.

Astu mugavustsoonist välja

Võta endale eesmärgiks iga nädal proovida midagi uut või minna kusagile, kus sa pole veel käinud. Ära lase ennast häirida sellest, et sinu kõrval pole praegu ühtegi meest.

yourtango.com