9 valget vale, mida naised koguaeg räägivad

9 valget vale, mida naised koguaeg räägivad

Sa võid olla ju maailma kõige ausam inimene, kuid sa luiskad, kui väidad, et pole iial rääkinud neid väikeseid valgeid valesid. Need on ju nii süütud, et peaaegu nagu ei olegi valed, eks?

Sa võid olla ju maailma kõige ausam inimene, kuid sa luiskad, kui väidad, et pole iial rääkinud neid väikeseid valgeid valesid. Need on ju nii süütud, et peaaegu nagu ei olegi valed, eks?

 

 

Siin on 9 tüüpilist valget vale, mida naised räägivad:

1. “Ma olen kohe valmis”
“Kohe valmis” all mõtled sa seda, et lesid dressidega voodis, vaatad enda lemmikseriaali ning ainus, mis sul enda sättimiseks veel vaja teha on, on käia duši all, teha soeng ja valida sobiv riietus.

2. “Astun kohe uksest välja”
Tegelikult aga ajasid end äsja voodist välja ning hakkad alles maadlema sobiva riietuse valimisega. Tõenäoliselt kulub sul vähemalt pool tundi selleks, et ükskord ka päriselt uksest välja astuda.

3. “Mul on liiga palju tegemist, et õhtul välja minna”
Tõlge: Ma võtsin just meigi maha ja olen koduriietes. Seega “palju tegemist” tähendab, et oled mugavalt end kodus sisse seadnud ning ei viitsi enam välja minna.

4. “Kõik on hästi”
Täiesti. Mitte. Hästi. Sa oled vihane. Su sõber parem magagu üks silm lahti, sest ilmselt plaanid sa just praegu talle millegi eest kättemaksu.

5. “Ta pole eriti ilus”
Kui sinu parima sõbranna silmarõõm hakkab ringi liikuma teise tüdruku seltskonnas, siis täpselt seda sa ilmselt lohutuseks ütled. Isegi, kui sa arvad, et see teine tüdruk on väga kena ja tore. Aga see ei lähe kirja kui vale, sest nii sina kui ka su sõbranna teate tegelikult sügaval sisimas, et see on vale.

6. “Ma pole armukade”
Sa ütled seda, kuigi sa hoiad väga pingsalt oma eksil Facebookis, Instagramis ja Twitteris silma peal. Ja ka tema sõpradel. Ja muidugi ka tema uuel tüdruksõbral. Sa ei tee seda ju ometigi sellepärast, et oleksid armukade, oled lihtsalt uudishimulik. Aga keda sa lollitada üritad? Oled tegelikult täiesti armukade!

7. “Ma ei ütle kellelegi, ma luban”
Alati, kui keegi tuleb sinu juurde mõne mahlaka saladusega ja palub, et sa seda kellelegi edasi ei räägiks, lubad sa, et ei räägi mitte kellelegi. Ja sa usudki, et ei tee seda. Sest oma kõige-kõige paremale sõbrannale kuuldud saladuse avaldamine pole ju antud lubaduse murdmine, sest su parim sõbrants on praktiliselt osake sinust ja see ei olegi nagu teisele inimesele rääkimine.

8. “Lähme millalgi välja”
Sa ütled seda alati uutele inimestele, kellega tutvud. Inimesed, keda sa juhuslikult mõnel peol või üritusel kohtad on küll väga toredad, kuid on suur tõenäosus, et sa ei näe neid enam ega räägi nendega enam kunagi.

9. “Ma just nägin su sõnumit”
Tegelikult aga nägid sa seda sõnumit juba eelmisel õhtul. Sa lihtsalt ei soovinud sellele küsimusele, mis sulle esitati, vastata ning proovisid teemast kõrvale hiilida. Ja selline süütu vale, et “nägid sõnumit alles nüüd”, aitab sul aega võita.

Ütle ausalt, kas ka sina oled süüdi nende väikeste valgete valede rääkimises?

Allikas:  seventeen.com