Astroloog vastab: Kas meie suhtel on tulevikku?

8 kommentaari
Astroloog vastab: Kas meie suhtel on tulevikku?

Küsimus: Olen kuulnud, et Vähi ja Kaljukitse päikesemärgid tõmbuvad teineteise poole, ja minu eelmine suhe oli just selline (ise olen Kaljukits). Nüüd aga kohtasin Jäär-meest, ja me klapime igas mõttes hästi, kuigi on ka üllatusi. Kas meil on aga tulevikku, sest ma usun väga astroloogiasse ja ei tahaks vales suhtes oma aega raisata, kui see suhe kuhugi ei vii?

Küsimus: Olen kuulnud, et Vähi ja Kaljukitse päikesemärgid tõmbuvad teineteise poole, ja minu eelmine suhe oli just selline (ise olen Kaljukits). Nüüd aga kohtasin Jäär-meest, ja me klapime igas mõttes hästi, kuigi on ka üllatusi. Kas meil on aga tulevikku, sest ma usun väga astroloogiasse ja ei tahaks vales suhtes oma aega raisata, kui see suhe kuhugi ei vii?

Vastab Buduaari astroloog Triin Tobber: Tõepoolest, Vähk on Kaljukitse vastasmärk ja seepärast on nende vahel eriline tõmme, kuid samas on ka palju vastuolulisid. Tahaksin sulle meelde tuletada, et ainut päikesemärkide võrdlemisest ei piisa – see on vaid osa tervikust. Nii võid väga kergekäeliselt kellegi välja praakida (näiteks kasvõi selle Jäära-mehe), samas kui mõne teisega, kes teoreetiliselt peaks sobima, üritad meeleheitlikult suhet hoida, kuid sinu pingutustest hoolimata ei tule sellest ikka midagi välja.

Kui võtame Jäära päikesmärgi, siis selle energia on Kaljukitse omast küllaltki erinev – kui tema on meelsasti valmis riskima ega vaja pikka järelemõtlemisaega, siis sulle võib tunda selline käitumine võõras, sest Kaljukitsena meeldib sulle oma tagalat kindlustada ja enne esimese sammu astumist kõik võimalused läbi kaaluda. Kuigi mõnes mõttes te tasakaalustate teineteist, võivad sellised erinevused mingil hetkel hakata ikkagi närvidele käima. Küll aga teeks olukorra lihtsamaks see, kui näiteks selle Jäära-mehe Kuu asetseb Kaljukitses või mõnes teises maaelemendi märgis nagu Sõnnis või Neitsis. See aitaks leida kergemini ühist keelt. Või näiteks kui tema Veenus oleks Sõnnis – talle meeldiksid naised, kes on kahe jalaga maa peal ja mõjuvad tasakaalustavalt tema tulisusele. Kaljukitse-naisega vastaksid sa sellele kriteeriumile päris kenasti…

Nagu näed, oleks enne otsuste tegemist tema planeediseise veidike uurida, sest ainult Päikese põhjal kõike paika panna ei saa.

____________________________________________________________

Kui sind hakkas teema huvitama, siis Triin Tobberi raamatust “Sünnikaardi saladused” leiad veel rohkem infot, kuidas tähemärgid sinu ja kallima suhtes veel oma osa mängivad. Lisaks saad teada, milline oled lapsevanemana, kuidas mõjutab sünnikaart sinu kehakaalu, kas raha armastab sind jpm. Raamatu kohta saad rohkem infot SIIN.

 

Telli raamat SIIT