Aubrey Natural Suni mineraalsed päikesekaitsekreemid

Aubrey Natural Suni mineraalsed päikesekaitsekreemid

Kas teadsid, et suur osa müügil olevatest päikesekreemidest ei kaitse nahka ohtlike UVA-kiirte eest ja/või sisaldavad kantserogeenseid kemikaale? Ohutuimaks ja efektiivseimaks peetakse mineraalseid kaitsekreeme, mis tõrjuvad UV-kiiri looduslike mineraalide, tsink- ja titaandioksiidi abil. Just niisugused on ka Aubrey Natural Sun sarja 100% naturaalsed päikesekreemid, mis pakuvad ohutut, mineraalset kaitset UVA- ja UVB-kiirte eest. Natural Suni tooted sisaldavad ka rikkalikke taimeõlisid ja antioksüdante, mis nahka niisutavad ja hooldavad. Aubrey Natural Suni mineraalsed päikesekaitsekreemid hoiavad naha noorusliku ja tervena! www.gaiacosmetics.ee

Kas teadsid, et suur osa müügil olevatest päikesekreemidest ei kaitse nahka ohtlike UVA-kiirte eest ja/või sisaldavad kantserogeenseid kemikaale?

Ohutuimaks ja efektiivseimaks peetakse mineraalseid kaitsekreeme, mis tõrjuvad UV-kiiri looduslike mineraalide, tsink- ja titaandioksiidi abil. Just niisugused on ka Aubrey Natural Sun sarja 100% naturaalsed päikesekreemid, mis pakuvad ohutut, mineraalset kaitset UVA- ja UVB-kiirte eest. Natural Suni tooted sisaldavad ka rikkalikke taimeõlisid ja antioksüdante, mis nahka niisutavad ja hooldavad.

Aubrey Natural Suni mineraalsed päikesekaitsekreemid hoiavad naha noorusliku ja tervena!

www.gaiacosmetics.ee