BeautySalon´is uus juuksehooldussari

KMS California uus juuksehooldussari võiks olla sellel aastal uus ja originaalne jõulukingitus kõige kallimatele. Eestisse on saabunud uus luksuslik juuksehooldussari otse päikeselisest Californiast, nemad tutvustavad ennast nii: "KMS on sündinud ja kasvanud Californias, see avaldub ehedalt nii meie tegutsemisviisides kui ka mitmekülgses tootevalikus."

KMS California uus juuksehooldussari võiks olla sellel aastal uus ja originaalne jõulukingitus kõige kallimatele.
Eestisse on saabunud uus luksuslik juuksehooldussari otse päikeselisest Californiast, nemad tutvustavad ennast nii:
"KMS on sündinud ja kasvanud Californias, see avaldub ehedalt nii meie tegutsemisviisides kui ka mitmekülgses tootevalikus."

Juuksed on meie jaoks alati väljendanud inimese isikupära ja elustiili. Meie meelest peaks olema toodete kasutamine lõbus, mänglev ning naudinguline kogemus. KMS filosoofia keskmes on fusioon uuest tipptehnoloogiast ning looduse enda pakutud parimatest toorainetest. KMS-toodete mahedad lõhnad ja peened koostised hellitavad kõiki inimmeeli. Uudne multikultuuriline tootevalik on suunatud erinevate juuste tõelistele vajadustele …
Sest kõik, mis me teeme, on ehtne ja algupärane.


IOPS – Inside Out Perfecting System

KMS on välja töötanud innovatiivse tehnoloogia: IOPS – Inside Out Perfecting System . See on süsteem, mis elustab juukseid seestpoolt. Tänu tõhusale toitainete transportimise süsteemile on hooldusainetel lihtsam tungida sügavale juuksekarva. Hooldusained on kombinatsioon algupärastest looduslikest toorainetest ning nende mõju lisavatest ainetest. Lisaks seestpidisele toimimisele siluvad ja tasandavad need juuksepinda nii, et juuksed näevad välja terved ja elujõulised.

Enne IOPSi – Igapäevased keskkonna mõjud tekitavad juuksestruktuurile nii mehaanilisi kui ka keemilisi kahjustusi. Lõpuks, kui juuksed on väga kahjustatud, hakkavad need lihtsalt murduma. IOPS-tehnoloogia abil tungivad juukseid elustavad õuna- ja piimhapped ning ravivad aineosad sügavale juuksetüviku sisemistesse kihtidesse, hooldavad ning samas ka täidavad kahjustatud juuksestruktuuri tühimikud. Juuksed tervenevad karva kõige sisemisest osast kuni kõige pealmise soomuskihini. Ainult sellisest terviklikust paranemisest sünnivad taas elastsed, tugevad ja terved juuksed.

KMS toodete koostistes on ühendatud loodusliku päritoluga toorainete eksootilised ühendid – näiteks aloe vera ja vanilje ning apelsin ja piparmünt. Iga looduslik tooraine on hoolega valitud selle järgi, kuidas tema omadused rakenduvad teatud juuksetüübi heaks. See ühend tungib juuksesse, elavdab ja parandab struktuuri ning samas tugevdab ja kaitseb juukseid. Tulemuseks on läikivad ja terved juuksed. Seda eksootilist looduslike toorainete ühendit kannab endas ka toodete meelierutav lõhn.

Tooteid on kõigile juuksetüüpidele: lokkis, lühikesed, pikad, kahjustatud, karedad ja jäigad või raskesti käsitletavad. Lisaks shampoonid-palsamid eriprobleemidega juustele ja peanahale.


KMS California juuksehooldustooted on saadaval BeautySalon´is, Lootsi 3A, Tallinn. Tel. 66 11 243
E-post: info@beautysalon.ee