BUDUAARI TURG LIVE Rakvere Põhjakeskuses 21. aprillil toob ajakirjad ja raamatud sinuni soodushinnaga!

Juba sellel nädalavahetusel, 21. aprillil toimub Rakvere Põhjakeskuses Buduaari turg LIVE kevadturg ning ainult siis on sul võimalik vormistada Buduaari ajakirjade aastatellimusi ning osta raamatuid ülisoodsa hinnaga!

Tutvu hindadega allpool!


 

Ajakiri BUDUAAR

Aastatellimuse hind turul 19 € (tavahind 23,50 €, poest ostes 29,70 €) + KINGITUS. Ajakiri ilmub kuus korda aastas: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

Ajakiri BUDUAAR TEEN

Aastatellimuse hind turul 15 € (tavahind 17,50 €, poest ostes 21 €) + KINGITUS. Ajakiri ilmub kuus korda aastas: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

Buduaar BODY elustiilimärkmik 3 € (tavahind 10,95 €)

Buduaar BODY on naiste multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis erineb paljuski teistest aastakalendritest. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta. Loe lähemalt SIIT.

 

RAAMATUD

Menuromaan „Pärast” (A. Todd) 5 € (tavahind 9,90 €)

New York Times’i menukirjaniku ja Wattbadi sensatsiooni Anna Toddi romaan “Pärast” (ingl k “After”) ajab ühtaegu nutma ja naerma, armuma ja vihast karjuma, aga ei jäta külmaks mitte ühtegi lugejat. Menuk on avaldatud juba 30 riigis ja internetiversioonil on üle miljardi lugeja. Filmiõigused on ostnud Paramount Pictures. Loe lähemalt SIIT

„Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” (H. M. Loorents) 3 € (tavahind 5,50 €)  

Nad ütlevad, et kui sa õpid tantsima, siis kuuled sa lõpuks muusikat. Meie ütleme, et kui sa õpid elama, siis näed sa lõpuks ilu! Kui oled kiire elutempoga tegus inimene, kes tahab saavutada elus rohkem, kuid mitte oma tervise arvelt, siis on see raamat just sulle. Loe lähemalt SIIT

Raamat Ma tulen” (S. Angel) 1 € (tavahind 3 €)

Raamatu autor Sandra Angel lubab oma jutustusega Eesti kirjandust pisut raputada, selle taset tõsta ja tavapärasest erinevat lugemisnaudingut pakkuda. Raamat räägib tema enda meeletust eluperioodist, mis sisaldas rohkelt erinevaid suhteid meestega ning mitmeid pööraseid tempe, mis oleks võinud pigem olemata jääda. Loe lähemalt SIIT.

Buduaar TEEN seinakalender Staarid kastis 1,90 € (tavahind 7,90 €)  

Buduaar Teen veeretas kristallkuuli ja vaatas tulevikku ning pani kalendrisse just need 12 noorte iidolit, kes 2018. aastal kõige popimad on. Loe lähemalt SIIT.

KÕIK VANAD AJAKIRJANUMBRID TURUL VAID 1 €! 

Kohapeal on võimalik vormistada ka ajakirjade PROOVITELLIMUSI!

Tule Buduaari turule juba sellel nädalavahetusel, 21. aprillil Rakvere Põhjakeskuses ning kindlusta omale põnevad lugemiselamused!