Energiast pakatav retsept suvest kahjustatud juustele

Energiast pakatav retsept suvest kahjustatud juustele

Kuigi suvi jäi sel aastal laias laastus veidi üürikeseks, leidus siiski ka neid päikeseküllaseid päevi, mis mere ääres rannalinal veedetud said. Iga suvi kahjustab ja kuivatab vähemal või rohkemal määral meie juuksestruktuuri, kuid õnneks leidub lihtsaid mooduseid, kuidas sellest tuhmist olukorrast särtsakana välja tulla.

Vahelduseks kõiksugu hooldustoodetele võiksime huvi pärast proovida ka mõnda naturaalset nippi, mille tulemus võib meid üllatada! Tänaseks juuksehooldussoovituseks on üks magus ja troopikast pakatav retseptike, mis sobib just käesolevasse hetke imehästi. 

Banaani ja avokaado kooslus on suurepäraseks võimaluseks, kuidas lisada sügise hakul oma juustele korralik kogus särtsu ja elujõudu. Avokaados leidub palju toitvaid õlisid, mis mõjuvad meie juustele  süvaniisutava hooldusena. Banaan omakorda sisaldab toitaineid, mis muudavad juuksestruktuuri elastsemaks ja parandavad katkiseid otsi. Banaani-avokaadomaski on äärmiselt kerge valmistada, selleks on vaja üks banaan ja avokaado omavahel blendris kokku segada ning lisada sekka supilusikatäis oliiviõli. Seejärel masseerida segu oma peanahale ja juustele, lasta mõjuda umbes 15 minutit ning seejärel hoolikalt sooja veega välja loputada. Suurepärane retsept, mis tasub kindlasti järeleproovimist, miks mitte juba täna õhtul?