Reklaam sulgub sekundi pärast

Evelyn Sepp: pidu on pidu ja elust tuleb rõõmu tunda

Punase vaiba üritustel tehtud fotosid vaadates tunduvad kõik külalised nii ilusad ja graatsilised, et võtab lausa sõnatuks. Mida me aga ei tea, on see, kui palju need naised enne peole minekut aega ja vaeva näevad - või kas ikka näevad?

Punase vaiba üritustel tehtud fotosid vaadates tunduvad kõik külalised nii ilusad ja graatsilised, et võtab lausa sõnatuks. Mida me aga ei tea, on see, kui palju need naised enne peole minekut aega ja vaeva näevad - või kas ikka näevad?

Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp kuulub samuti nende glamuursete naiste sekka, kes sageli pidulikel üritustel käib ja lahke meelega fotograafidele poseerib - uurisime Evelyni käest, kui palju tema enne punase vaiba üritusele minekut oma välimuse korda seadmisega vaeva näeb. 

Evelyn tunnistab, et tema jaoks on oma välimuse eest hoolitsemine oluline iga päev ning ta varub selleks ka vastavalt aega. "Muidugi, kui mul on aega, siis võimalusel kasutan ikka professionaalide abi, et punasel vaibal hea välja näha, aga need ettevalmistused ei erine kuigivõrd sellest, mida ma igapäevaselt teen," tõdeb ta ning lisab: "Peegli eest tasub läbi astuda ikka igal hommikul, pea ära kammida, silmad puhtaks pesta ja kogu järgnevasse virr-varri rõõmsa stoilisusega suhtuda," naerab Evelyn.

Punase vaiba üritused nõuavad ka vastavat riietust - pidulikku kleiti, kingi, soengut, meiki. Evelyn ei võta neid reegleid aga üldse nii tõsiselt. "Hea pidu on esmajoones pidu sinus eneses. Loomulik, lihtne ja mugav. Seda ei muuda ei etikett, punane vaip, ega fotograafid. Seda ei tohiks kunagi unustada. Pidu on pidu – neid peetakse sellepärast, et elust rõõmu tunda. Seega ei maksa üle mõelda ja ise asju raskemaks teha, kui need on. Eks parim etiketi nõuanne ole ju ka lihtne - ole lihtsalt loomulik," muigab Evelyn.

Mis aga glamuursetesse kleitidesse puutub, siis Evelyn hindab väga kõrgelt Eesti disainereid. "Olen kindlasti suur Eesti moe fänn ja võimalusel olen oma valikutega just Eesti loojaid austanud. Olen kandnud imelisi kleite, mille autoriteks on Katrin Kuldma, Aldo Järvsoo, Xenia Joost ja kavatsen seda joont ka tulevikus jätkata," kiidab Evelyn Eesti disainereid.

Kokkuvõttes võib öelda, et Evelyni jaoks on esmaoluline see, et ta end hästi tunneks ja saaks olla selline, nagu ta on - loomulikult ilus. Liiga palju muretsemist ja pabistamist on üleliigne. Kleitide vastu on tal aga sama suur nõrkus kui enamik naistel.

Karin Karu