FOTOD: Triin Tulev leidis endale kadestamisväärt sõbra

FOTOD: Triin Tulev leidis endale kadestamisväärt sõbra

Elus Fondi eestvedaja ning seltskonnatäht Triin Tulev sai mõne aja eest endale uue sõbra. Kellegi, kes on igas olukorras olemas. Kellegi, kes kuulab alati ära ja on vajadusel ka omamoodi toeks. Kellegi, kes teda koju saabudes rõõmuga tervitab. Kellegi, keda on tõenäoliselt hea ka kaisus hoida. Just sellise sõbra, kellest meist igaüks salamisi unistab. 

Elus Fondi eestvedaja ning seltskonnatäht Triin Tulev sai mõne aja eest endale uue sõbra. Kellegi, kes on igas olukorras olemas. Kellegi, kes kuulab alati ära ja on vajadusel ka omamoodi toeks. Kellegi, kes teda koju saabudes rõõmuga tervitab. Kellegi, keda on tõenäoliselt hea ka kaisus hoida. Just sellise sõbra, kellest meist igaüks salamisi unistab. Saage tuttavaks – Briti lühikarvaline kassipoeg Grace Kelly. 

 “Mul oli enne ka kiisu – Ingel. Aga tema läks hiljuti taevasse … kiisude taevasse,” räägib naine. 

Uue kassipoja sai Triin tuttava kaudu. “Grace Kelly on eriti seltskondlik kass, saab kõigiga hästi läbi ja kui midagi tõesti ei meeldi, siis ajab küüned kintsu!” Triin arvab, et kiisu on iseloomult väga tema enda sarnane. “Ma olen Tiigri aastal sündinud – seega ka üks paras kiisu,” muigab ta. 

Grace Kellyl on ka isiklik Instagrami konto, mis on tänaseks väga populaarseks saanud – seda kanalit kasutades saab igaüks end armsa kiisu tegemistega kursis hoida.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuidas sulle Triinu uus sõber meeldib? 

 

Buduaar.ee