Hilary Duff beebikilode mahasaamisega ei kiirusta!

Kunagine lapsstaar ja laulja Hilary Duff tunnistas, et beebikilode mahasaamisega ta ei kiirusta, vahendab showbizspy.com.

Kunagine lapsstaar ja laulja Hilary Duff tunnistas, et beebikilode mahasaamisega ta ei kiirusta, vahendab showbizspy.com.

 

Hilary, kes on kaheksanädalase poja Luca  Cruzi ema, tunnistas, et üritab dieeditamisse mõistlikult suhtuda. “Ma söön orgaanilist toitu, kuid ma püüan sellega mitte üle pingutada. Söön palju ka proteiini sisaldavaid toiduaineid, lisaks puuvilju ja juurvilju,” rääkis Duff.

Värske ema tunnistas, et käib sageli koos abikaasa Mike Comrie’ga restoranis ning lubab endale kõike, mille järgi parasjagu neelud käivad. “Me käime aeg-ajalt restoranis ja lubame endale täpselt seda, mille järgi meil isu on!”

Lauljatari sõnul ei põe ta lisakilode pärast sugugi. “Ma ei stressa hetkel oma ülekaalu pärast. Ma teen küll trenni, kuid ma tean, et ma ei näe tulemusi enne, kui ma hea-parema söömise lõpetan!”

Duffi on varem tunnistanud, et emadus on tema jaoks imeline seiklus ning ootab põnevusega, mida pisipoeg järgmiseks ära õpib. “Ta hakkas umbes nädal aega tagasi naeratama ja see on kõige lahedam kogemus. Ootan, mida ta järgimiseks teeb!”

 

Buduaar.ee