IVO LINNA Instagrami konto purustas rekordi!

Armastatud vanameister Ivo Linna, kes osaleb sel aastal Eesti Laulu finaalis, purustas Instagramis põneva rekordi. Ivole, kes varem ei teadnud Instagramist kuigi palju, loodi Eesti Laulu poolfinaali otse-eetris Instagrami konto ning pelgalt kümnekonna minutiga oli staaril umbes 10 000 jälgijat.

Armastatud vanameister Ivo Linna, kes osaleb sel aastal Eesti Laulu finaalis, purustas Instagramis põneva rekordi. Ivole, kes varem ei teadnud Instagramist kuigi palju, loodi Eesti Laulu poolfinaali otse-eetris Instagrami konto ning pelgalt kümmekonna minutiga oli staaril umbes 10 000 jälgijat.

Pool tundi hiljem jälgis Ivo esimesi postitusi juba enam kui 14 000 inimest ning tunnikese pärast ületas jälgijate arv 16 000 piiri. Ivo foto Instagramis populaarse lauljanna Elina Borniga kogus loetud minutitega üle 20 000 “meeldimise”. Nii kiiresti pole keegi eestlastest endale Instagramis fänne kogunud ning paljud armastatud staarid, kes oma tegemisi igapäevaselt Instagramis jagavad, ei ole aastatega Ivo Linna poole tunniga tehtud rekordinumbrini jõudnud. Nii näiteks on samas Eesti Laulu poolfinaalis osaleval hurmuril Uku Suvistel aastatega 15 tuhat fänni kogunenud.

Buduaar.ee