Juuksepikendused ilusalongist Abigail

Buduaar loosis ajakirja Buduaar Shopping tellijate vahel välja juuksepikenduste paigalduse ilusalongis Abigail. Toome ka buduaar.ee lugejateni kokkuvõtte paigaldusprotsessist ja pildid võitja juustest enne ja pärast pikenduste paigaldust.

Buduaar loosis ajakirja Buduaar Shopping tellijate vahel välja juuksepikenduste paigalduse ilusalongis Abigail. Toome ka buduaar.ee lugejateni kokkuvõtte paigaldusprotsessist ja pildid võitja juustest enne ja pärast pikenduste paigaldust.

Mängu võitjaks osutus Katri, kes on pikka aega olnud heledate, poolpikkade juustega. Alati on ta tahtnud endale pikemaid juukseid. Ta räägib: "Olen juba mitu aastat heledate poolpikkade juustega olnud, kuid alati tahtnud endale veel pikemaid juukseid. Kahjuks teatud pikkusest ei õnnestunud neid kuidagi pikemaks kasvatada – ikka pidin ära lõikama, sest juuksed muutusid otstest hapraks ja ei olnud enam ilusad. Hiljuti otsustasin juustele puhkust anda, lõikasin need veelgi lühemaks ning lasin juuksuril anda neile veidi tumedama tooni."

"Nüüd aga, kevade saabudes, tahaks ikka säravam välja näha! Olen juuksepikenduste peale varem küll mõelnud, kuid seni suhtunud eelarvamusega. Paljud ju hirmutavad, et pikendused kahjustavad oma juukseid ning olen mõnel neiul ka ise suhteliselt ebaloomulikku tulemust silmanud. Arutasin asja oma juuksuriga ning ta soovitas Abigaili – seal pidavat olema kõige kvaliteetsemad juuksed, mis jäävad ilusad ning ei tee kurja ka oma kiharatele."

Räägib Abigail Ilusalongi juuksur: "Paigaldasime võitjale keratiinkinnitusega juuksepikendused ultraheli süsteemiga, millega paigaldatakse salke ükshaaval ilma kuumust kasutamata. Külmkinnitussüsteemi eeliseks on see, et see ei kahjusta juukseid ning kinnituskohad on lapikud ning juustele loomulikumad ja käega katsudes mittetuntavad. Kuna mängu võitja soovis pikki juukseid, mida ta on üritanud kasvatada mitmeid aastaid, siis kasutasime 90 salku, pikkusega 50 cm. Selleks, et tulemus jääks väga loomulik, tegime ka korraliku lõikuse, et pikendused oma juustega kokku lõigata."

Katri: "Olen tulemusega väga rahul, juuksed on kenad – ei ole liiga paks või ebaloomulik pahmakas ning harjusin juba esimesel päeval. Minu jaoks oli küll pisut võõras teema juuste sirgendamine (pikendused hoiavad peale pesu kergelt lainesse), sest endal on mul pulksirged juuksed. Kuid harjusin kiiresti, sest see võtab kõigst mõne minuti! Kui ka korralik juuksehari käepärast, siis rohkem midagi keerulist polegi.:) Seega julgen soovitada teistelegi!"

Ilusalon Abigaili asub Radisson SAS 5 korrusel

Vaata lisaks: http://abigail.ee