Kuula laulu! Raimondo Laikre jõulukingitus Eesti rahvale

"Jõuluaeg on see, mis hinged kokku köidab ja õnnele avab tee..." Täpselt nii kõlab uue bändi Raimondo & The Smooth Unit esimese loo refrään laulust "Jõuluaeg on see". Kauni südantsoojendava jõulumuusika ja sõnad on kirjutanud Raimondo Laikre ise. Lisaks rääkis laulja Buduaarile oma jõuluplaanidest.

“Jõuluaeg on see, mis hinged kokku köidab ja õnnele avab tee…” Täpselt nii kõlab uue bändi Raimondo & The Smooth Unit esimese loo refrään laulust “Jõuluaeg on see”. Kauni südantsoojendava jõulumuusika ja sõnad on kirjutanud Raimondo Laikre ise. Lisaks rääkis laulja  Buduaarile oma jõuluplaanidest.

“Jõulud on selline aeg, kus tahan olla vaikselt perega kodus ning nautida rahu ja kallite inimeste seltsi. Loomulikult kuulub jõuluõhtu juurde ilus kaetud laud hea ja paremaga ning mõned väikesed kingitused lähedastele,” sõnab Raimondo.

Kurbusega tõdes laulja, et kahjuks kodulinna Viljandisse pühade ajal ei jõuta ning jõulud võetakse vastu ikkagi Tallinnas. 

“Ma ei saa kuidagi mainimata jätta, et sel perioodil on kirikutes müstiline õhkkond see pühalikkus liigutaks ilmselt ka kõige külmemat hinge,” lausub Raimondo veendunult ning soovib kõigile eestlastele oma uue lauluga jõuludesse soojust ja rõõmu tuua. 

Ingrid Margus