Legendaarne Michael Jackson on surnud

Legendaarne Michael Jackson on surnud

Eile suri südameataki tagajärjel legendaarne popikuningas Michael Jackson, kirjutab WENN.

Eile suri südameataki tagajärjel legendaarne popikuningas Michael Jackson, kirjutab WENN.

Eile kutsuti Michael Jacksoni Los Angelese koju kiirabi ja arstid, kuna laulja lakkas hingamast. Kaks tundi hiljem kuulutati 50-aastane Jackson haiglas surnuks.

Haiglasse kiirustatud Jacksonit ei suudetud ligi tund aega kestnud elustamisest hoolimata päästa.

Kohale rutanud pereliikmed usuvad, et Michael suri südameataki tagajärjel. Täpsem info saabub ilmselt täna toimuva lahkamise järel.

Laulja vend Jermaine kõneles kogu Jacksonite pere nimel, paludes meedialt mõistvat suhtumist ja anda perele võimalus rahus leinata: „Me usume, et ta sai oma kodus südameataki, kuid surmapõhjus ei ole kindel, kuni lahkamisetulemused on selgunud.“

Briti kõmulehe The Suni andmete kohaselt võis Jacksoni surra morfiinisarnaste valuvaigistite tõttu. “Peagi pärast Demeroli võtmist tekkisid tal hingamisraskused. Hingamine aina aeglasemaks, kuni seiskus. Tema abilised alustasid suust-suhu hingamisega ja kutsusid kiirabi,” avaldas allikas The Sunile.

Popikuningas Michael Jackson valmistus tegema comebacki, et oma kehva majanduslikku seisu parandada.

Laulja lähedane sõber Uri Geller sõnas: „Ma arvan, et stress, ootusärevus ja tema südmest kiirgav kirglik tahtmine comebacki teha, võisid ta viimaks kätte saada. See on ainus, mida ma suudan mõelda, et stress tappis ta.“

Michael Jacksonist jäid maha kolm last Michael Joseph Jackson Junior, Paris Michael Katherine Jackson ja Prince Michael Jackson II.

Staari lähedased on juhutnust täielikus šokis. Haigla ja Jacksoni kunagine kodu Neverlandi rantšo on sisse piiratud leinavatest fännidest.

 

Vaata galeriid Michael Jacksoni elust SIIT

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee