LENNA KUURMAA tütred said proovida seda, mida paljud lapsed ei saa

Armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa elab juba mõnda aega koos oma kahe tütre Ami ja Matilda ning kihlatu Lauri Mäesepaga Setomaal, kus elu käib hoopis teises tempos – ei ole pealinnale omast kiirustamist. Võib kindel olla, et lauljatari tütred saavad üles kasvada looduslähedases keskkonnas ja see omakorda tähendab ka teistmoodi õpetusi ja kogemusi.

Hiljuti postitas Lenna oma Instagrami kontole vahvad fotod, kuidas nad terve perega kartuleid võtmas käisid. Nii saidki Ami ja Matilda proovida, mis tunne on ise maa seest kartuleid välja võtta – tegevus, mis tavalisele linnalapsele on suurima tõenäosusega võõras.

Selle asemel, et nutitelefoniga aega surnuks lüüa, näevad Lenna tütred ehedat loodust.

Fotode juurde kirjutas Lenna: “Tänahommikune kartulivõtt. Ja laste esimene kartulivõtt. Nii tore, sai meenutada oma lapsepõlve, kui võeti igal sügisel ette sõit vanavanemate juurde Türile kartuleid võtma. Kogu pere laeti autosse ja sõit võis alata. Ja nii igal sügisel. Nüüd on sellest möödas oma 15 aastat… tänavu käisime naabrite juures abiks, järgmisel aastal meil on oma põld! Jeeii.”