LOE, MIDA ENNUSTAB inglihoroskoop suvekuudeks

LOE, MIDA ENNUSTAB inglihoroskoop suvekuudeks

Mida ennustab sulle suvine inglihoroskoop?

Jäär

Sind õnnistatakse mitmete erinevate tegevustega. Et tegemised üle pea ei kuhjuks, pane enda jaoks plaanid paika, milliseid asju millises järjekorras teha. Ja ära unusta tegevuste juures ka rõõmu tunda. Kui tekib hetki, kus on täielik vaikus, siis kasuta seda aega ära enda jaoks. Selle perioodi märksõnaks on ausus. Ausus eelkõige iseenda vastu – kas sinu „jah” on ka tegelikult „jah” ja sinu „ei” on ka tegelikult „ei”? Kas sul on kombeks öelda „jah”, kui tegelikult tahaksid öelda „ei”? Palu Inglitelt, et nad aitaksid sul olla aus iseenda vastu, et mõistaksid – sa ei pea tegema asju, mida sa ei taha teha, et sõpradele rohkem meeldida.

Sõnn  

Mälestused täidavad su südant erinevate tunnetega. On oluline, et sa meenutaksid oma minevikku täpselt sellisena, nagu see oli, ilma et teeksid need mälestused ilusamaks või kurvemaks. Võta neid täpselt sellisena, nagu need olid. Võta oma kogemusi kui õppetunde ja kingitusi, mis andsid sulle juurde teadmisi. Võimalik, et su ellu ilmuvad ootamatult ka inimesed, keda sa kunagi tundsid. Selle perioodi märksõnaks on äratundmine. Näe igas olukorras ja kogemuses positiivsust. Pigem küsi endalt – mida ma siit õpin või õppisin? Usalda, et iga asi on millegi jaoks hea. Alati ei pruugi seda head kohe ära tunda, aga hiljem saad sa sellest aru.

Kaksikud  

Su sisetunne on väga õige ja sa saad seda usaldada. See juhatab sind õigetele tegudele ja otsustele. Kuula iseennast rohkem kui teisi. Ja ära luba hirmul või murel ennast juhatada. Sinu südamehääl on alati toetav ja julgustav. Selle perioodi märksõnaks on ausus. Öeldakse ju, et valel on lühikesed jalad. See tähendab, et iga vale tuleb ikka lõpuks välja ja inimesed, kes sellega kokku puutusid, on veelgi enam solvunud. Seega, et teised sind hindaksid ja usaldaksid, on parem jääda igas olukorras ausaks. Nii ei tee sa teistele haiget ega solva neid.

Vähk  

Sinu plaanid ja head ideed toimivad hästi. Nüüd on sinu aeg särada! Väljenda ennast julgelt ja enesekindlalt ning usalda, et saad usaldada neid, kes su ümber praegu on. Ole ka avatud ootamatutele võimalustele. Sinu mõttetööd toetab lilla värvus või ametüsti kristall. Need aitavad sul hoida mõtteid avatuna ja aitavad luua uusi häid ideid. Selle perioodi märksõnaks on paindlikkus. Ära jää kinni oma esialgsesse mõttesse või plaani, vaid leia viise, kuidas saab muuta asju veel paremaks, isegi kui tundub, et kõik on juba hästi. Ole loominguline ja ära võta kriitikat kui halvustamist, vaid kui võimalust – järelikult saab teha paremini.

Lõvi  

Andestamine on võti, mis annab nii palju võimalusi, et ennast hästi tunda. Keskendudes teiste või iseenda vigadele, lased käest palju toredaid hetki. Kui asjad ei lähe päris nii, nagu esialgu plaanisid, siis otsi teist võimalust seda asja uuesti ja teisiti teha. Alati on võimalus, kui seda päriselt tahta. Selle perioodi märksõnas on iseenda tunnustamine. See tähendab, et oled sõber iseendaga hoolimata sinu tujust, tegemistest või tunnetest. Luba iseendal olla just selline, nagu sa oled. Sa ei pea midagi muutma, kui, siis ainult omal soovil. Kui sa oled iseendaga sõber, siis on teistel ka lihtsam sinuga sõber olla.

Neitsi  

Vahel soovid ja unistused küpsevadki kaua. Sa pead lihtsalt kannatlik olema ja ära ootama. Sellel ajal saad sa rahulikult mõelda ja unistada, mida sa siis teed, kui su unistus teoks saab. Selle perioodi märksõnaks on julgus. Julge unistada ja julge tegutseda oma unistuste suunas. Usalda, et kõik sammud, mida sa oma unistuse suunas teed – need tasuvad ära.

Kaalud  

Sinu palveid on kuulda võetud ja kõik muutub paremaks, isegi kui sulle tundub, et kõik ei olegi nii tore. Usalda, et varsti paistab taas päike. On aeg keskenduda positiivsele tulevikule ja hoida oma mõtted heade soovide suunas. Võimalik, et sind ootab ees reisimine. Selle perioodi märksõnaks on muutmine. Kõik, mis sulle ei meeldi, saad sa ümber teha. Tunded, mis teevad sulle haiget, saad ainult sina enda sees positiivseks muuta või ümber hinnata. Mõtted, mis sulle ei meeldi, saad ainult sina heaks ümber teha. Kõik on sinu võimuses.

Skorpion  

Sinu elus on maagiline aeg. Kõik sinu soovid täituvad. Võib tunduda, et õnn järgneb sulle, aga tegelikult on see tasu selle eest, et oled olnud lahke ja heasüdamlik. Ole täis rõõmu ja tänulikkust, et hea aeg kestaks. Ära luba hirmudel ega halval tujul oma õnne rikkuda. Selle perioodi märksõnaks on rõõm – oskus näha ilu ja rõõmu igas pisiasjas sinu elus. Leia ja hoia mängulisust ja uudishimu sind ümbritseva suhtes. Leia igas päevas miskit, mis pakub sulle rõõmu.

Ambur  

Tee seda, mis pakub sulle rõõmu ja teeb sind õnnelikuks. Usalda iseenda annet ja kasuta oma oskusi. Õpi ja uuri kõike, mis on seotud sinu hobi või sellega, mida sa armastad teha. Pühendumine ja iseendasse uskumine toob sulle soovitud tähelepanu ja tunnustust. Selle perioodi märksõnaks on kannatlikkus. Selleks et asjad saaksid juhtuda kõigile parimal moel, on vaja kannatlikkust ja usaldust. Ole kannatlik iseenda ja teistega, et kõik teevad ja annavad endast parima. Kui sa oled andnud endast kõik, siis sa lihtsalt ei saagi enamat teha, kui oodata ja vaadata.

Kaljukits  

Käsil on aeg, kus sa peaksid üle vaatama oma suhted rahaga. Kas sa laristad liiga palju ja mõtlematult? Tasuks mõelda pigem kogumise peale ja seada endale mingi suurem eesmärk, millele võiksid oma taskuraha kulutada. See võiks olla miski, mida sa oled väga soovinud. Praegusel hetkel toetab sind kristall obsidiaan, mis sind kaitseb ja aitab olla maa peal. Selle perioodi märksõnaks on algatamine. Ära karda jagada teistega oma häid mõtted, kuidas saab midagi paremaks muuta. Võid alustada kodust või sõprade seas, et luua muutusi – kuidas saaks paremini? Kuidas saaks midagi lihtsamaks muuta? Ole nagu leiutaja.

Veevalaja  

Sul on aeg võtta iseenda jaoks aega ja teha seda, mis sulle meeldib. Võimalik, et sa pingutad rohkem selle nimel, et teistel oleks hea, aga mingil hetkel see väsitab su ära. Sa ei pea seda koormat üksi kandma ja ei pea kõike teiste eest ära tegema. Leia endas julgus öelda „ei”, kui tunned, et sa ei jaksa ja oled väsinud. Kui võimalik, siis viibi mõne veekogu ääres – jõe, järve, mere jne. See annab sulle lisajõudu ja mõnusat rahulikku tunnet. Selle perioodi märksõnaks on austus. See tähendab, et sa kuulad ja lubad olla teistel ning ka asjadel sellised, nagu need on. Igaühel võib olla arvamus ja nii ka sinul, aga see ei tähenda, et teised ja ka sina peaksid seda võtma kui enda oma ning ka alati nõustuma. Kui arvamused lähevad lahku, siis see ei tähenda seda, et te ei või enam suhelda või üksteisega sõbrad olla.

Kalad  

Aeg on proovida midagi uut. Sinus on kasvamas seiklusjanu ja uudishimu. Tee seda, mis on sinu jaoks õige ja mis teeb sinust parema inimese. Võimalik, et leiad ka endale eeskuju või õpetaja, kelle moodi soovid olla või osata seda, mida tema oskab. Selle perioodi märksõnaks on järjekindlus. See tähendab, et sa ei anna nii kergelt alla, kui tekib esimene raskus. Usu, et iga korraga läheb sul aina praemini. Selleks et saadagi parimaks, peab palju harjutama. Kõik, kes on saavutanud oma alal edu, on saavutanud selle läbi mitmete raskuste ja ebaõnnestumiste. Usu iseendasse, et sa suudad.

Horoskoop ilmus ajakirja Buduaar TEEN juuli-august numbris.