Lokid jäädavalt sirgeks!

\"\"Selle aasta alguses tõi Wella Professional juuksehooldustoodete turule uuendusliku professionaalse teenuse Wellastrate.
Tegemist on juuste keemilise sirgendamisega, mis tagab lokkis ja kräsus juustega klientidele pikaajalise silenduse ning suurepärase kvaliteedi.

Selle aasta alguses tõi Wella Professional juuksehooldustoodete turule uuendusliku professionaalse teenuse Wellastrate.
Tegemist on juuste keemilise sirgendamisega, mis tagab lokkis ja kräsus juustega klientidele pikaajalise silenduse ning suurepärase kvaliteedi.
Kõik tooted sisaldavad spetsiaalset niisutavat ja toitvat kompleksi Hydro Safe Complex, mille toime võimaldab nii suurepärast sirgendamist kui ka võimalikult leebet töötlemist.
Pikkade juuste puhul võtab sirgendamine salongis aega ligikaudu neli tundi, teenuse maksumus on orienteeruvalt 1500 krooni. Soovitatav juuste pikkus on vähemalt 15 cm.
Juuste keemilise sirgendamise puhul püsib tulemus olenevalt juuste struktuurist kolm kuni neli kuud, hiljem on võimalik sirgendada ka lihtsalt väljakasvu.  Samuti on väga populaarne sirgendada vaid teatud juukseosad, mis kipuvad kahused ja turritavad olema, näiteks tukaosa. Oluline on teada, et teenus ei sobi tugevalt blondeeritud juustele.

\"\"\"\"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modell Kristiinal olid enne sirgendamist lokkis ja kohati isegi krussis juuksed ning seetõttu oli ta varemgi juuste keemilise sirgendamise peale mõelnud. Seniajani kasutas Kristiina oma lokkide ohjeldamiseks juuksesirgendajat. "Olen tulemusega väga rahul! Juuksed on peale föönitamist sirged, ei mingeid lokke ega lainetust. Proovisin ka märja peaga magama minna – tulemuseks olid siiski sirged juuksed ning vaid üksik laineline juuksesalk. Olen juuksesirgendamist juba soovitanud ka mitmetele oma sõbrannadele”, kommenteeris Kristiina sirgendatud juukseid.

Rohkem infot sirgenadamise kohta saad Wella salongidest.

info@buduaar.ee