MIDA TOOB 2020. AASTA sinu tähemärgile: Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad

Peagi saab 2019. aasta läbi ning alguse saab uus – aasta 2020. Kuid milliseks kujuneb 2020. aasta sinu jaoks? Kas unistad uuest töökohast, armastusest või hoopis iseseisvuse saavutamisest? Kas tahaksid jätkata samal rajal või sulgeda ukse, et avada uus?

Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad  – loe allpool, mida saabuv aasta toob:

Ambur

Sa armastad seiklusi, ent kardad end siduda. Sel aastal ootab sind ees väljakutse, millest sõltub sinu edasine elukulg. Ära karda seda, mis sinu poole tuleb – ära põgene selle eest. Sinu vabadust ei röövi keegi ära. Saavutad kõik, mis sa soovid, kui julged tundmatusse astuda.  

Kaljukits

Sa oled alati väga töökas olnud, kuid kipud tihtipeale liiga palju korraga ette võtma ning tulemusena jätad kahe silma vahele olulisi aspekte. Sel aastal tuleb sul rohkem keskenduda ja rahulikumas tempos edasi kulgeda. Sa ei ole täiuslik ja keegi ei nõuagi seda sinult.  

Veevalaja

Sulle meeldivad muudatused ja seiklused ning sel aastal tuleb neid lausa igal kuul. On väiksemaid ja suuremaid muudatusi – aasta lõpus alles mõistad, kui pika teekonna oled läbinud ja kui suurel määral sinu elu muutunud on. Sa leiad õnne, mida oled otsinud. 

Kalad

Sa armastad unistada, kuid kardad oma unistusi teoks teha. Sel aastal läheb üks sinu ammune unistus täide ja see paneb sinu kannatuse korralikult proovile. Kas kõik ikka läheb nii nagu sa tahad? Kas see oli üldse see, mida sa tegelikult oma ellu soovisid? Kahtle vähem ja mine vooluga kaasa. 

Allikas: Me Naiset