MISS RAPLAMAA 2016 BLOGI: kandidaat nr 6 – Meeri Vainola

MISS RAPLAMAA 2016 BLOGI: kandidaat nr 6 – Meeri Vainola

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Järjekordne tihe nädal on möödas ja finaalüritus hakkab aina lähemale jõudma. Arvan, et see nädal oli justkui murdepunkt, kus hakkasime kohati tundma väsimust ja motivatsioonipuudust nii tiheda graafiku suhtes, aga sellest kõigest lähemalt…

Teisipäeval, 9. veebruaril, käisime ostmas esindusriideid. Minu poolt oli see väga kardetud päev – võite ette kujutada, kui raske on kümnele neiule ühesugused riided leida, eriti meie pikkuste erinevusi arvestades! Saabusime Ülemiste Springfieldi, kus kohtusime ka meie stilisti Birgita Silbergiga, ja proovisime erinevaid komplekte. Kleidivariant jäi siiski pikkuste erinevuse tõttu ära, aga pükste ja pluusi komplektiga läks üllatavalt lihtsalt – juba esimene komplekt sobiski kõigile!

Springfieldist riided käes, suundusime Birgita stuudiosse bikiine, trikoosid proovima. Taas kord miski, mida paljud natukene kartusega ootasid. Kuna bikiinivoor nõuab palju enesekindlust, siis tahtsime kõik ennast bikiinides/trikoos võimalikult hästi tunda. Proovisime erinevaid lõikeid ja saime kõik sõna sekka öelda, mida eelistame ja milles end mugavalt tunneme. Lõpuks olid mõtted juba päris segamini ja panime pead kokku, et teineteisele soovitusi anda ja aidata üksteisel lõplik otsus vastu võtta.

Neljapäeval, 11. veebruaril, külastasime Raplamaa Sõnumeid. Meile näidati ajakirjanduse telgitaguseid ja tutvustati erinevate ametite ülesandeid. Õhkkond oli väga lõbus ja humoorikas, nii et tundsime end väga teretulnuna. Meid pandi proovile ka viktoriiniga, kus oli küsimusi seinast seina. Näiteks pidime kokku panema pusle, lahendama saanisõiduteemalise ristsõna ja ühendama Rapla maakonna vallad vallavanematega. Pean tunnistama, et viimase osas peame end veel natuke harima.

Lõpetasime kohtumise sellega, et võtsime igaüks loosiga endale küsimuse, millele vastata, ning saime taas üksteise kohta huvitavaid fakte teada. Küsimuste seas uuriti nii lemmikkohtade, kallite inimeste kui ka huvitavate seikade kohta. Enne lahkumist viskasime pilgu peale ka meie squash‘i-mängust kirjutatud artiklile ning nüüd jääme ootama uut artiklit meie külastusest, mis ilmub kolmpäeval.

Sõbrapäevahommiku veetsime Sadolini spordihoones, mis hakkab vaikselt juba päris koduseks muutuma. Seekord oli kõnnitunni asemel Maret Ermi loeng E-ainetest, kemikaalidest ja kahjulikest ainetest toidus. Saime sealt kindlasti väga kasulikke teadmisi ning oskame nüüd poes riiulite vahel tooteid valides teatud ainetele rohkem tähelepanu pöörata. Peale loengut oli tantsutrenn Alice Aleksandridiga. Õppisime uut koreograafiat, seekord show ja vogue’i aktsentidega. Selleks harjutasime erinevaid elemente kätega ja harjusime uue liikumisega.

Kuigi see ei olnud meie kõige tihedam nädal, siis koos kooli ja haigustega võttis see siiski läbi. Nädala lõpetasime sellegipoolest naeratus näol, koos kurtes ning samas üksteist tagant utsitades, mõeldes, kui huvitavaid ja lahedaid kogemusi me missikarusellilt saame ja tihedale graafikule vastavalt – lausega „Homme näeme!“.

Buduaar.ee kajastab Miss Raplamaa kandidaatide tegemisi kuni kevadeni ning annab Miss Buduaar misslindi ja -tiitli üle lõppüritusel aprillikuus.