MOEDISAINER LIINA STEIN paljastas oma suurima nõrkuse

Kõikidel naistel on vähemalt üks naiselik nõrkus ning enamasti on neid siiski pigem rohkem - olgu selleks siis kirg mõne erilise toidu, rõivaeseme või hoopis kingade vastu. Nõrkus, mille peale kulutatakse raha isegi siis, kui tegelikult ei tohiks. 

Kõikidel naistel on vähemalt üks naiselik nõrkus ning enamasti on neid siiski pigem rohkem – olgu selleks siis kirg mõne erilise toidu, rõivaeseme või hoopis kingade vastu. Nõrkus, mille peale kulutatakse raha isegi siis, kui tegelikult ei tohiks. 

Kuid millised on Liina Steini naiselikud nõrkused?

Eesti üks edukamaid moeloojaid, Liina Stein, tõdeb, et tal on neid mitu. “Minul on nõrkus väga hea toidu ja veini vastu. Mulle meeldib Tai, Argentiina ja Prantsuse köök. Tais terav kala ja mereannid. Argentiina pooltoores küpsetatud liha ja Prantsuse teod,” loetleb Liina oma lemmikuid.

Kuid lisaks heale toidule on Liinal nõrkus ka rõivaesemete vastu. “Hetkel on mul nõrkus ka ülerõivaste ja kleitide vastu. Mul on vist 30 mantlit kokku kapis, kleitide lugemisest loobusin,” naerab Liina ja lisab veel, “mütsid on samuti minu suur nõrkus ja muidugi kingad.”

Karin Karu