NAINE MÜÜS FACEBOOKI kirbukal uusi aluspükse – tulemus oli jahmatav

4 kommentaari
NAINE MÜÜS FACEBOOKI kirbukal uusi aluspükse – tulemus oli jahmatav

Anni müüs Facebooki kirbuturul täiesti uusi aluspükse. Naine märkas aga üsna kiiresti, et ostjad tundsid rohkem huvi kasutatud aluspesu vastu, kirjutab Ilta-Sanomat. 

Erinevad Facebooki kirbuturud on ideaalne koht, kus müüa kasutatud riideid ning muid asju, mis endale üleliigseks jäänud on. Ka 36-aastane Anni (nimi muudetud) on innustunud interneti kirbukatest. Käesoleval nädalal pani ta ühte populaarsele kirbukale üsna mitmeid müügikuulutusi. Kasutatud riiete seas müüs naine ka uusi aluspükse. 

Anni kirjutas aluspesu kuulutuse juurde, et püksid on täiesti uued ja kasutamata. “Ostsin aluspüksid Hiina e-poest. Ostsin suurema suuruse selle lootusega, et need mulle jalga mahuksid. Kohe kui need pakist välja võtsin, panin tähele, et need on mulle siiski liiga väikesed ning nii need kasutamata jäidki,” rääkis Anni. 

Tundus, et müük edeneb, sest naise kirjakasti saabus üsna kiiresti mitmeid kirju. Neid läbi sirvides sattus Anni aga hämmingusse. Talle kirjutanud inimesed polnud huvitatud uute trussikute ostmisest, vaid küsisid hoopis kasutatud aluspükse. Naise sõnul kirjutasid suures osas välismaalased mehed, aga ka soomlased tundsid huvi kasutatud pesu vastu. Ka paar naist olid kirja saatnud. 

“Kas pesu on kasutatud,” kirjutas üks soomlasest mees.

“Kas need on stringid? Kas müüd mulle kasutatud aluspüksid, mis pole pestud,” küsis teine. 

Anni ei rõõmustanud selliste sõnumite üle. “Mis inimestel viga on? Mingil määral tundus, et minu privaatsust on solvatud, sest olen ju Facebookis oma õige nime ja pildiga. Kui tahaksin müüa kasutatud pesu, müüksin neid anonüümselt vastaval lehel. Mind ahistab mõte, et ostja teab, kes ma olen.”

Müük lõppes naise jaoks siiski soovitud viisil. Ta müüs uue pesu toredana näivale naisterahvale.