Need tüütud lokikesed juustes

Ikka on nii, et kui juuksed on täiesti sirged, siis tahaks endale ilusaid kohevaid lokikesi ning vastupidiselt –  lokkis juustega ollakse nõus kõike tegema, et saada täiesti sirgeid ja hästi langevaid juukseid.
Paljudel naistel on aga selline juuksetüüp, et ei ole nad ei päris sirged ega ka ilusti krussis…

kadi@buduaar.ee


Ikka on nii, et kui juuksed on täiesti sirged, siis tahaks endale ilusaid kohevaid lokikesi ning vastupidiselt –  lokkis juustega ollakse nõus kõike tegema, et saada täiesti sirgeid ja hästi langevaid juukseid.

Paljudel naistel on aga selline juuksetüüp, et ei ole nad ei päris sirged ega ka ilusti krussis ,vaid mõned üksikud lokikesed turritavad alumiste juuste seast välja ja jätavad sassis, ebaühtlase mulje. Rääkimata siis sellest, kui veel ilm on niiske, vihmane või tuuline.

Eks see loomulikult ole maitse asi, aga kui tõesti on soov oma üksikutest lokkidest hoiduda, siis juuksurid soovitavad toimida järgmiselt:
kuna just niiskus toob  väga ilusti lokid esile ja nagu me teame, ilma vastu paraku ei saa, siis on soovitav kasutada juuksehooldusvahendeid, mis sisaldavad silikooni – need aitavad juuksed kontrolli alla hoida.

Kui juuksed on vaatamata sellele ikkagi lokkis, isegi kui ilm ei ole niiske ja vihmane, võib olla põhjus hoopis selles, et te hoolitsete oma juuste eest valesti. Pärast juustepesu tuleb juustest liigne vesi õrnalt välja väänata ning kuivatada  – mitte kunagi ära kõvasti nühi ja sasi oma pead rätikuga kuivaks, kuna siis lähevad ka juukseotsad kiiremini katki.

Fööni kasutamisel võiks samuti olla ettevaatlik, kuna föön  kuivatab juukseid liiga kiiresti ja intensiivselt. Enne föönitamist tuleks  juuksed  osaliselt rätikuga kuivaks tehta ning siis juba föönitada lõplikult, mitte jätta neid niiskeks või osa salke märjaks.

Päeval kasutada laiade piivahedega kammi  või veelgi parem, kasuta oma sõrmi juustest läbitõmbamiseks. Põhjalikult võiks harjata vaid hommikuti või  õhtuti. Liigne kammimine toob  lokid esile.

Kui pesta , kuivatada ja kammida oma juukseid õigesti ning lisada  veel ka väike kogus silikooni sisaldavat seerumit juustesse,  saate tüütud lokid kontrolli alla ja üldmulje on korrektsem.