Neli põhjust, miks mees ei ava end sulle

Neli põhjust, miks mees ei ava end sulle

Ma ei tea mis mu mees mõtleb, sest ta ei räägi mulle oma muredest”, kas selline asi on sulle tuttav? Ligi 42% naistest ei tea oma mehe muredest midagi, sest mees lihtsalt ei räägi nendest. Jagatud mure on mure kuubis, arvavad paljud mehed. Ja nii tunnevad naised ennast kõrvalejäetuna…

“Ma ei tea mis mu mees mõtleb, sest ta ei räägi mulle oma muredest”, kas selline asi on sulle tuttav? Ligi 42% naistest ei tea oma mehe muredest midagi, sest mees lihtsalt ei räägi nendest. Jagatud mure on mure kuubis, arvavad paljud mehed. Ja nii tunnevad naised ennast kõrvalejäetuna…

Kes siis aru ei saaks kui nende kallil mehel midagi viga on, aga kui mees midagi ei räägi, mõtleb naine, et tema on midagi valesti teinud ja saab nüüd mehelt sellepärast karistada.
Naine tõmbub endasse ja mees hakkab mõtlema, et naine ei hooli temast enam. Nõiaring!

Mehed tahavad oma muredest rääkida küll, aga neil on selleks omad tingimused. Kuidas olla oma mehele hea kuulaja ning mis tingimustel mees end avaks?

Mehed kardavad tõrjumist.

Enamus mehi kardab, et naised on nende suhtes liiga kriitilised ja hakkavad neid arvustama. Mehed ei taha, et naised nende üle naerma hakkaks. Nad kardavad, et äkki naine naerab nende mure välja. Kes siis ikka tahaks alandatud saada. Naine peaks endale mehe ego ja identiteeti teadvustama ja olema mehe tunnetega väga õrn. Mehe ego on isegi hapram kui naise oma. Mehed vajavad tagasisidet ja kiitust. Ole lihtsalt tema jaoks olemas ja kuula, mis ta tahab öelda. Ära suru talle oma arvamust peale isegi siis kui sa seda väga tahaksid teha. Vastasel juhul võid kindel olla, et ta enam sinuga oma muresid ei aruta. Loomulikult võid oma arvamust avaldada, aga seda mitte arvustaval viisil. Anna talle aega ja ära kohe peale tema lause lõpetamist oma arvamust välja ütle. Võta hetk mõtlemisaega ja KUULA teda.
Paljud naised ei oska oma meest kuulata, sellepärast on meestel tavaliselt „sõbrannad”, kellele nad oma muresid kurta saavad.

Jaga ka enda muresid.

Kui mees sulle oma muresid kurdab, siis ei taha ta olla ainuke viriseja. ta tunneb end paremini kui talle midagi samalaadset vastu räägid. Pealegi arvavad paljud mehed, et kui nad naisele oma murest räägivad, jätab naine nad maha. Lapsik, kas pole? Aga see on tõsi… Kõigil on probleeme, kinnita oma mehele, et hoolimata tema muredest oled sa ikka temaga. Anna talle mõista, et oled tema poolel ja ta pole üksi.

Paljud mehed kurdavad, et kui nad oma naisele mõne mure kurdavad, siis hakkab naine  neile kohe selle peale seletama kui valesti mees käitus.
See on lausa uskumatu kui palju mehi muresid enda sees kinni hoiab.

Unusta minevik.

Oled sa kunagi sattunud oma partneriga vaidlusesse kus sa tood välja erinevaid asju, mida ta minevikus valesti on teinud? Mehed ei taha, et nende tegude kallal hiljem näritakse või neid nina alla hõõrutakse. Kindlasti oled ka sina valesid otsuseid teinud.

Kõik suhted on nagu tantsud, neid tantsitakse ikka kahekesi. Kõige juures, mis su mees minevikus teinud on, oled olnud ka sina! Keegi pole üdini hea ega üdini halb.
Mõnele naisele näiteks meeldib märtrit mängida. Nad süüdistavad oma partnerit, et enda tegude negatiivsust peita. Oskus andestada on üks suurimaid kingitusi.

Ole hea ja õiglane kuulaja.

Paljud mehed arvavad, et nad ei saa naisele asju otse rääkida, sest tagajärjed on kohutavad. Naine ei suuda paljude asjadega leppida ja sellepärast ka mehed valetavad. Ole hea kuulaja!

Näiteks selline juhus: Mees läks sõpradega pubisse ning äkki tormas tema juurde võõras naine ja suudles teda. Kas sellist asja rääkida naisele? Naine arvab automaatselt, et ju mees ikka samapalju asjaosaline oli. Aga äkki oli tegemist tõesti hullu naisega, kes kihlveo peale suvalise võõra mehe juurde tormas ja teda suudles? Enamasti ei räägi mehed selliseid asju oma naisele, sest sellest võiks saada naise jaoks relv kogu eluks. Kui mees midagi valesti teeb, tuletab naine talle kohe meelde, kuidas ta baaris võõra näitsikuga „kirglikult ameles”.

Tõde on mõnikord raske kuulata. Pead endale küsima kas oled selleks valmis?
Kas tahad fantaasiameest või tahad sa reaalset meest? Kas tahad tõde? Pead endas kõvasti tolerantsi kasvatama. Mida rohkem reaalsust me suudame taluda, seda tugevamad me oleme!

Mis kõige tähtsam, kui sa tahad et teine inimene oleks sinuga aus, ole kõigepealt enda vastu.

 

 

Buduaar.ee arhiiv