PALJU ÕNNE! JUSS HAASMA vallutas uue väljakutse

PALJU ÕNNE! JUSS HAASMA vallutas uue väljakutse

Menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viimase hooaja võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma (31) on viimasel ajal hakanud oma tähelepanu üha rohkem muusika tegemisele suunama ning tunnistab, et ka näitlejaameti juures meeldisid talle enim just musikaalsed rollid. Hiljuti vallutas Juss uue väljakutse andes oma bändiga välja esimese singli!

Menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viimase hooaja võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma (31) on viimasel ajal hakanud oma tähelepanu üha rohkem muusika tegemisele suunama ning tunnistab, et ka näitlejaameti juures meeldisid talle enim just musikaalsed rollid. Hiljuti vallutas Juss uue väljakutse, andes oma bändiga välja esimese singli!

Juss rääkis TV3 „Seitsmestele uudistele“, et tegelikult on ta vahelduva eduga põhikoolist saadik bändi teinud ning nüüd on asjad viimaks nii kaugel, et koosseis “Trixter” andis välja oma esimese singli, mis kannab nime “Jääme siia”. Lugu on eesti keeles ning Juss tõdeb, et talle meeldib just eesti keeles laulda. “Olen oma papsi laps, olen eestikeelse muusikaga üles kasvanud. Eestikeelne musa läheb korda,” nendib ta.

Juss tunneb, et muusika mängib tema elus väga suurt rolli ja mõjutab teda. “Kui mul on elus muusikat rohkem, siis ma olen ise ka rõõmsam.”

Kuula singlit “Jääme siia” allpool!