PILDID! Vaata, milline juukselõikus sobib just sinule!

Juuksed on üks olulisemaid aksessuaare, mis naisel on. Ja me kõik ju teame, kuidas uus juukselõikus muudab täielikult meie välimust ning annab suurepärase enesetunde.

Juuksed on üks olulisemaid aksessuaare, mis naisel on. Ja me kõik ju teame, kuidas uus juukselõikus muudab täielikult meie välimust ning annab suurepärase enesetunde. Seega, kui sa tunned, et su praegune lõikus ei sobi sulle või soovid lihtsalt proovida midagi uut – midagi, mis annab sulle parima võimaliku enesetunde, siis loe edasi ja veendu, et soovitud lõikus oleks sulle sobiv. 

Siin on 2 sammu sulle sobivaima juukselõikuse leidmiseks: tee selgeks oma näokuju ning vaata, millised lõikused sobivad just sinu näokujuga.

1. Määra oma näokuju
Kõige tähtsam kõigepealt – kõik algab sinu näokujust. Kui sa oled täpselt tuvastanud, milline see on, siis on sobivaid juukselõikusi juba palju lihtsam leida. On teatud nüansid, mis sobivad vaid neile, kel piklik nägu, kuid seevastu ei pruugi olla ilusad näiteks laiema näoga naisterahval. Seega vaata joonist ja määra oma näokuju.

2. Vaata, millised juukselõikused sobivad sinu näokujuga
Ja nüüd lõbusam osa. Nüüd, kus sa oled tuvastanud oma näokuju, vaata millised lõikused sulle sobivad ning millised mitte.

ÜMAR NÄGU


Pikad, järgutatud ning õrnalt lainelised juuksed sobivad sulle ideaalselt. Võid katsetada ka pikka, peaaegu väljakasvanud tukka. Väldi lõikusi, mis muudavad su näo laiemaks, nagu näiteks lühike tukk, bob ning suured ja kohevad lokid. Need muudavad su näo ümaramaks, ent sinu näokuju puhul tuleks lõikuse abil luua hoopis veidi piklikum mulje.

PIKLIK NÄGU


Selle näokuju puhul on võtmesõnaks näo laiendamine, seega on oluline, et juustel oleks külgedel volüümi. Lõikused nagu bob, lainelised ja lokkis juuksed lisavad su näole laiust. Õlgadeni juuksed on pikliku näokuju puhul ideaalsed! Samuti sobivad pikliku näokujuga tukad. Proovi vältida lõikuseid, mis nägu veelgi pikemaks “venitavad”. Näiteks väga pikad juuksed sellisese näokujuga ei sobi. Hea oleks, kui juustel oleks võimalikult palju volüümi – laineid, lokke, föönisoenguid, kõiki neid võid proovida.

KANDILINE NÄGU


Pehmemad stiilid sobivad sellise näokujuga, sest aitavad ka muidu liiga kandilisi näojooni pehmendada ja naiselikumaks muuta. Järgutatud lõikused ning pehmed ja romantilised lokid sobivad ideaalselt. Samuti sobivad suured ja volüümikad föönisoengud. Proovi vältida lõuani juukselõikuseid, mis rõhutaksid sinu tugevat lõuajoont veelgi.

OVAALNE NÄGU


Ovaalse näo omanikud võivad end õnnesärgis sündinuks pidada, kuna neile sobivad kõk lõikused! Katseta erinevate stiilidega ja vaata, mis sulle kõige enam meeldib.

SÜDAMEKUJULINE JA KOLMNURKNE NÄGU  


Pikad ning lainelised juuksed sobivad sellise näokujuga hästi. Mõistlik olekski võimalusel juuksed pikana hoida, sest lühikesed lõikused rõhutavad su teravat lõuga. Pehmed, ühele küljele kammitud tukad sobivad sulle samuti imeliselt.  Need pehmendavad sinu lõuajoont ning tasakaalustavad näo proprtsioone.

Kevad on just paras aeg proovida midagi uut ning enda välimust värskendada. Miks mitte siis uue soengu näol? Loodetavasti said siit piisavalt ideid oma uueks, ilusaks ja kevadiseks juukselõikuseks.

Allikas:  beautifille.com