PILTMÕISTATUS: KES ON NEED 3 maailmakuulsat Eesti tüdrukut?

Sellel fotol on kolm väikest Eesti neiut, kellest on tänaseks sirgunud uskumatult tublid, ääretult sihikindlad ja andekad naised. Neid ei teata mitte ainult Eestis, vaid ka mujal maailmas ja seda ühel kindlal põhjusel... Et seda ära arvamise mängu pisut põnevamaks muuta, toome esmalt välja mõned vihjed.

Sellel fotol on kolm väikest Eesti neiut, kellest on tänaseks sirgunud uskumatult tublid, ääretult sihikindlad ja andekad naised. Neid ei teata mitte ainult Eestis, vaid ka mujal maailmas ja seda ühel kindlal põhjusel… Et seda äraarvamismängu pisut põnevamaks muuta, toome esmalt välja mõned vihjed.

Nad on pärit Tartust ning neil on väga tugev omavaheline side! Neil on kõigil erinevaid hobisid, ent suurim kirg on neil ühine ja just see kirg ongi põhjus, miks neid teatakse. Nad on alati positiivsed ja rõõmsameelsed ning sihikindlust jagub neil rohkem kui küll. 

Nad on ääretult kiired! Võib öelda, et Eesti kõige kiiremad naised.

Kõik need kolm neiut on õed ja mitte lihtsalt õed, vaid kolmikud! 

Sel suvel teevad nad ajalugu, olles esimesed kolmikud, kes osalevad koos olümpiamängudel! Nad on kiireimad maratonikolmikud maailmas ja muidugi ka Eestis!

Kes on need kolm väikest tüdrukut sellel fotol? Õige vastus on kolmikud Liina, Lily ja Leila Luik! Need kolm säravat naist teevad Rio olümpiamängudel tõepoolest ajalugu, asudes starti olümpiamaratonil.

2016. aasta suveolümpiamängud toimuvad 5.-21. augustini Brasiilias Rio de Janeiros.

Tänaseks on õdedest sirgunud lummavalt kaunid noored naised.