POPSTAAR VÕTTIS IMESÜSTIDE abil pooleteise kuuga 12 kg alla. Foto

POPSTAAR VÕTTIS IMESÜSTIDE abil pooleteise kuuga 12 kg alla. Foto

Briti ansambli Atomic Kitten lauljatar 37-aastane Kerry Katona teatas, et on vaid poolteise kuuga 12 kilo alla võtnud. Viie lapse ema rääkis ajalehele The Sun, et imeline salenemine sai alguse dieediprogrammist “Skinny Revolution”. Selle loojaks on Briti tõsielustaar, telesarjast “Cheshire’ tõelised koduperenaised” tuttav Ampika Pickston.

Kerry on juba aastaid võidelnud nii ülekilode, bipolaarse häire kui ka uimastitega. Lisaks rangele dieedile käivad programmiga kaasas ka valgupõhised hormoonsüstid, mis suruvad toiduisu alla. Naine lasi end kuue nädala jooksul kõhupiirkonda süstida ning võttis selle aja jooksul kaalust alla uskumatud 12 kg.

Katona on oma saavutuse üle väga uhke ning jagab oma uuest bikiinivormist pilte ka sotsiaalmeedias. “Wohoo, võtsin kaalust 12 kg alla. Tunnen end maailma valitsejana,” kirjutas ta ühe foto alla. 

Allikate sõnul on Kerry kolinud Ampika juurde elama, saanud viimasega väga lähedaseks sõbraks ning tõepoolest kannab hetkel S-suuruses riideid. “Ta ei tee isegi sporti, joob vaid mahlasid ning järgib antud dieediprogrammi,” sõnas popstaari sõber. 

Sarnased artiklid