PRANTSLANNADE 3 SALANIPPI, kuidas mees suhtes pööraseks ajada

Prantsuse naistelt on nii mõndagi õppida ja seda mitmes valdkonnas - oskus nautida head toitu, püsida saleda figuuriga ning meeste silmis alati võrgutavalt salapärane. Prantslannad omavad naiselikku oskust, mis mõjub meestele ülimalt ligitõmbavalt ning tänu sellele püsib suhtes ka kirg alles.

Prantsuse naistelt on nii mõndagi õppida ja seda mitmes valdkonnas – oskus nautida head toitu, püsida saleda figuuriga ning meeste silmis alati võrgutavalt salapärane. Prantslannad omavad naiselikku oskust, mis mõjub meestele ülimalt ligitõmbavalt ning tänu sellele püsib suhtes ka kirg alles.

Allpool on välja toodud prantslannade kolm salanippi, kuidas suhtes kirg ja salapära alles hoida:

1. Naudingud

Prantslannad oskavad valmistada toitu, mis pakub silmale rõõmu ja erutab maitsemeeli. Mida põnevam ja erilisem retsept, seda parem. Võta ette huvitavad retseptiraamatud või surfa internetis ning valmista vähemalt korra nädalas tõeliselt maitsev õhtusöök, mida romantilise küünlavalguse saatel nautida. Õhtusöök ei ole prantslanna jaoks pelgalt kiire amps, see on nauding – aeg olla oma kallimaga, rääkida, tunda elust rõõmu.

2. Romantilised üllatused

Prantslannad armastavad ennast hellitada ning ei pea paljuks vahel ka suuremaid summasid kulutada just selleks, et oma kehale ja vaimule lõõgastust pakkuda. Üllata oma kallimat erootilise massaažiga, külastage spaahotelle, sõitke teise linna kallisse restorani sööma, minge sekspoodi. Suhe ei pea olema rutiin, see võib olla põnev seiklus romantiliste üllatustega.

3. Tasakaal

Tänapäeval on paljudes suhetes probleemiks kiire elutempo – ka naised teevad karjääri ning tulemusena ei leia piisavalt aega, et kahekesi koos olla ja teineteisele tähelepanu pöörata. Selle tulemusena kannatab paraku suhe ja kaks inimest kasvavad lahku. Prantslanna leiab teadlikult tasakaalu eraelu ja tööasjade vahel – üks ei välista teist. Planeeri oma aega oskuslikult ja leia aega, mis kuuluks vaid teile kahele.

Allikas: dailymail