Printsessisaate Lilian kahtlustab pettust

54 kommentaari
Printsessisaate Lilian kahtlustab pettust

Menukast Unistuste Printsessi saatest pidi lahkuma kaunis modell Lilian.  See valik oli meelepärane ka tema konkurentidele, kelle suhted Lilianiga olid viimastel päevadel jahenenud ja kes teda silmakirjalikkuses süüdistasid. Kas Roberto otsusele aitas kaasa ka Delisa, kes rääkis mehele, et Lilian ei tahagi võita, või sai Lilianile saatuslikuks liigne alkoholitarbimine eelmise õhtu peol? Teadmata otsuse tagamaid oli Roberto soov Lilian koju saata sedavõrd kindel, et mees rikkus isegi mängureegleid, mis andsid eelnevalt Lilianile immuunsuse.  

Menukast Unistuste Printsessi saatest pidi lahkuma kaunis modell Lilian.  See valik oli meelepärane ka tema konkurentidele, kelle suhted Lilianiga olid viimastel päevadel jahenenud ja kes teda silmakirjalikkuses süüdistasid. Kas Roberto otsusele aitas kaasa ka Delisa, kes rääkis mehele, et Lilian ei tahagi võita? Või sai Lilianile saatuslikuks liigne alkoholitarbimine eelmise õhtu peol? Teadmata otsuse tagamaid oli Roberto soov Lilian koju saata sedavõrd kindel, et mees rikkus isegi mängureegleid, mis andsid eelnevalt Lilianile immuunsuse.  

Tundub, et modellidest sõbrannade negatiivne suhtumine teineteisesse on vastastikune, sest Lilian kahtlustab omakorda Delisat pettuses.
„Ma ei ole selles kindel, et nad on võidus kokku leppinud, aga see on väga võimalik,“ ütles Lilian kaamerate ees Delisa ja Roberto kohta, kes väidetavalt olid tuttavad juba enne saadet.

Kas võidab Delisa või uudistest võitjana läbi jooksnud Heili, selgub õige pea. Roberto südame vallutamise nimel jätkavad võistlust Delisa, Heili ja Joanna. Kulminatsioon toimub juba järgmisel nädalal, kus selgub, kellest saab Roberto väljavalitu.

Steffi Kallaste

Sarnased artiklid