SALASUHE: BRIGITTE Susanne Hundi eraelus on toimunud pööre?

SALASUHE: BRIGITTE Susanne Hundi eraelus on toimunud pööre?

Selle aasta aprillis saadeti Buduaari toimetusele salapärane foto, kus Brigitte Susanne Hunt on koos tundmatu mehega Tallinnas Solarise keskuses asuvas kinos. Brigitte ise on siiamaani aga jätnud mulje justkui tema süda oleks vaba. Kuid eile õhtul postitas noormees nimega Ron Nõmm oma Instagrami kontole pildi, mis paljastab nii mõndagi.

Selle aasta aprillis saadeti Buduaari toimetusele salapärane foto, kus Brigitte Susanne Hunt on koos tundmatu mehega Tallinnas Solarise keskuses asuvas kinos. Brigitte ise on siiamaani aga jätnud mulje, justkui tema süda oleks vaba. Kuid eile õhtul postitas noormees nimega Ron Nõmm oma Instagrami kontole pildi, mis paljastab nii mõndagi.

Reede öösel sotsiaalmeediasse avalikult üles riputatud pildil on Ron koos ei kellegi muu kui Brigitte Susannega. Kui võrrelda seda pilti ja fotot, mis Buduaari toimetusele mõned kuud tagasi saadeti, ei saa välistada, et tegu on ühe ja sama isikuga.

Buduaarile aprillis pildi saatnud allikas ütles, et Brigitte ning noormees, kellega ta Solarises viibis, käitusid nagu paar: hoidsid ümbert kinni, hoidsid käsi ning suundusid kinno.

Roni Instagrami pildi all olevad kommentaarid vihjavad samuti sellele, et tegu on paariga.

Kas Ron ja Brigitte on tõepoolest paar, näitab aeg.

Ron Nõmme Instagrami kontot näed siin

Sarnased artiklid