Seltskonnalõvi Roman Kohtov: “Tõeline naine jääb daamiks igas olukorras”

21 kommentaar
Seltskonnalõvi Roman Kohtov: “Tõeline naine jääb daamiks igas olukorras”

Roman Kohtov (29) on Eestis elav vene rahvusest mees, kelle jaoks ööklubide ning kõikvõimalike seltskonnaürituste väisamine on vägagi oluline. Hiljuti kuulutas Roman end lausa tõeliseks seltskonnalõviks. Buduaar.ru’le rääkis Roman Eesti seltskonnaelust ning tõi välja täpse iseloomustuse, milline näeb välja tõeline “seltskonnalõvitar” ehk siis naine, kelle sarnased soovivad olla kõik naised ning keda ihaldavad kõik mehed. Roman ise peab üheks selliseks naiseks ka skandaalset Anna-Maria Galojani. Kas Eestis on selliseid naisi, kes sobiksid kandma tiitlit “seltskonnalõvitar”? Milline see naine välja peab nägema, mida lugema, milliseid üritusi külastama?  

Roman Kohtov (29) on Eestis elav vene rahvusest mees, kelle jaoks ööklubide ning kõikvõimalike seltskonnaürituste väisamine on vägagi oluline. Hiljuti kuulutas Roman end lausa tõeliseks seltskonnalõviks. Buduaar.ru’le rääkis Roman Eesti seltskonnaelust ning tõi välja täpse iseloomustuse, milline näeb välja tõeline “seltskonnalõvitar” ehk siis naine, kelle sarnased soovivad olla kõik naised ning keda ihaldavad kõik mehed. Roman ise peab üheks selliseks naiseks ka skandaalset Anna-Maria Galojani.

Kas Eestis on selliseid naisi, kes sobiksid kandma tiitlit “seltskonnalõvitar”? Milline see naine välja peab nägema, mida lugema, milliseid üritusi külastama?

Romani arvates on Eestis sellisteks naisteks Beatrice, Anna-Maria Galojan, õed Arnod, disainer Anastassia Balak, modell Katrin Aardam, disainer Olga Bõkova ja Jana Pulk. Miks just need naised? Roman seletab lahti: “See on naine, kes on absoluutselt igas seltskonnas ning olukorras kõige väljapaistvam ja kaunim. Karismaatiline ja veetlev, hästikasvatatud ja paljulugenud, erudeeritud, erilise magnetismiga, võluv, ligitõmbav ja pilkupüüdev. Seltkonnalõvitar – naine, kes liigub õiges seltskonnas, hoolitseb oma välimuse ja figuuri eest, kannab stiilseid rõivaid ja püüab alati üllatada oma uue moodsa väljanägemisega. Ta kulutab oma välimusele täpselt nii palju aega ja raha, kui vajalik. Tema eesmärgiks on panna teised inimesed endast kõnelema, olla alati tähelepanu keskmes, ta on sageli seotud meediaskandaalidega ja talle meeldib see. Tema jaoks on tähtis, et kõiki huvitaks iga tema samm, kuhu iganes ta ka ei läheks, ta tahab, et kõik teda vaataksid. “Seltskonnalõvitar” on iseloomult iseseisev, enesekindel, positiivne naine. Oma heade, peente maneeridega loob ta mulje, et kuulub kõrgseltskonda, aristokraadi verega. Alati sobitub kohta ja situatsiooni, milles viibib,” iseloomustab Roman, kes end ise seltskonnalõviks peab, naist, kes sobiks kandma tiitlit “seltskonnalõvitar”. 

Kuid sellega mehe jutt veel ei lõpe, ta lisab: “Selle naise jaoks on kõige tähtsam olla mitte ainult väliselt veetlev, vaid olla ka intellektuaalselt ligitõmbav. Muidugi pole selleks vajalik ülikooliharidus, sest kõrgharidus ei tee meist tarku, vaid koolitab mingi ala spetsialiste, targaks teevad meid kogemused. Kui tal on ka kõrgem haridus, siis enimsobivad valdkonnad oleksid ajakirjandus, kunst ja mood, õigus, riigijuhtimine ja teised loomingulised elualad. Ta armastab palju lugeda, mitte ainult klassikat, vaid ka uudisteoseid. Õige stiil ja rõivavalik on tema jaoks ülitähtis. Et näha välja uudne, efektne, elegantne ja kütkestav, on vaja head maitset ja stiilitunnetust, olla kursis viimase aja moesuundadega ja omada piisavalt vahendeid, et püsida moetööstuse kõrglainel. Tema riietuse juures pole tähtsaim bränd, tal on vaja näidata publikule oma eksimatut maitset, mõõdutunnet, näha välja kaunis, kuid mitte väljakutsuv, juhtida tähelepanu mingile detailile oma riietuse juures, aga mitte liigselt paljastada.  Väljaminekuks on seltskonnalõvitaril alati suur valik kingi ja kotte, ta ei saa endale lubada ühe ja sama asja taaskasutamist. Veel üks seltskonnalõvitari tunnus on – oskus valida õigeid üritusi, mida külastada ja saada neile vajalikud kutsed. Oma kuulumist seltskonda demonstreerib ta kohalolekuga parimatel üritustel ja on ümbritsetud priviligeeritud publikust. Selleks peab ta alati olema seltskonnaelu keskpunktis, näitama üles niiöelda seltskondlikku aktiivsust, käima teatris, moeetendustel, kunstinäitustel, külastama parimaid pidusid, sealhulgas omama kutseid suletud pidudele, kuhu koguneb eliit,” kommenteerib Roman.

 

Maria Luiza

Buduaar.ru