Tule Wella Professionals juuksemodelli castingule

Kui soovid tasuta juuksevärvi ja moodsat lõikust, siis pakume Sulle suurepärase võimaluse osaleda juuksemodellide castingul. Wella Professionals kutsub juuksemodellide castingule laupäeval, 12. aprillil kell 16.00 Club Von Überblingenisse (Madara 22, Tallinn).

Kui soovid tasuta juuksevärvi ja moodsat lõikust, siis pakume Sulle suurepärase võimaluse osaleda juuksemodellide castingul.

Wella Professionals kutsub juuksemodellide castingule laupäeval, 12. aprillil kell 16.00 Club Von Überblingenisse (Madara 22, Tallinn).

Oodatud on isikupärased ja julged nais- ja meesmodellid, kes soovivad muutust ja omavad valmisolekut juukselõikuseks. Eelnev registreerimine ei ole vajalik. Tulevased modellid peaksid olema vähemalt 170 cm pikad, rõivaste suurus 34-38. Oodatud on ka mehed pikkusega vähemalt 170 cm ja keskmise juuksepikkusega.

Väljavalitutel avaneb suurepärane võimalus osaleda tippsjuuksurite Denis Kovalenko ja Igor Zahharovi vaatemängulisel moeshowl, mis toimub 19. aprillil klubis Club Von Überblingen. Eesti tippjuuksurid tutvustavad oma kollektsiooniga hetke kuumimaid juukselõikus-, värvi-, ja soengutrende. See tandem on ka 2007. aasta Wella rahvusvahelise võistluse Trend Vision Award kohaliku finaalvõistluse võitjameeskond.

Tule ja sära!

Wella Professionals ootab julgeid juuksemodelle registreerima end juuksemodellide andmebaasis saates oma kontaktandmed aadressil: hair@sirowa.ee