Reklaam sulgub sekundi pärast

USKUMATU, MILLINE MADLI VILSAR ilma meigita välja näeb

Instagrami avarustest võib lugematul arvul leida fotosid imeilusatest naistest, mis on niivõrd ära töödeldud, et reaalsuses ei tunneks selle sama foto järgi inimest tänaval vastu kõndimas äragi. Kuid leidub ka neid, kes selle glamuurisära kõrval võtavad julguse kokku ning avaldavad endast töötlemata kaadreid, kus nad ei kanna grammigi meiki.

Madli Vilsar postitas oma Instagrami kontole foto, mille juurde kommentaariks kirjutas ta, et tal pole grammigi meiki peal, pilt on töötlemata ning tehtud pärast pikka ja väsitavat tööpäeva. Madli ütleb, et tema silmad on täiesti väsinud päev otsa arvutiekraani vahtimisest.

"Elu. Inimestele Instagramis see ei meeldi. See pole glamuurne pilt, siin pole glamuurset tausta ega kalleid riideid, mida kadestada ja mis ilastama ajaksid. See on see reaalsus, millega me kõik teatud hetkedel silmitsi peame seisma. Me kõik armastame Instagrami illusioone, aga kas me oleme ka valmis aktsepteerima reaalsust?"

"Toores, töötlemata, meigivaba reaalsus pärast pikka tööpäeva," kirjeldab Madli oma fotot.

Kui aus olla, tuleb tõdeda, et Madli näeb antud fotol lausa imeline välja  ei mingeid kottis silmaaluseid, veatu jume, ei grammigi väsimust. Täpselt sama leiavad ka kommenteerijad.

"Uskumatu, su näonahk on nii heaks läinud," kirjutab üks.

"Appi, kui ilus sa oled," kirjutab teine.