Uskumatud PILDID: mis toimub uue põlvkonna naiste ja meestega?

Uskumatud PILDID: mis toimub uue põlvkonna naiste ja meestega?

See on tegelikult päris kummaline – mida aeg edasi, seda rohkem on mehed hakanud kosmeetikatooteid kasutama ning üleüldse oma välimusele, soengule ja riietusele tähelepanu pöörama. Isegi habemed, mis hetkel moes on, pügatakse sellise nurga alt, et lõpptulemus ei ole mitte mehelik, vaid ikka pigem naiselik. Naised seevastu aga meigivad end üha vähem, eelistades loomulikku välimust, lasevad juuksed lühikeseks lõigata ja ning mis veel – fitnessiga tegelemine on naiste seas muutunud populaarsemaks kui kunagi varem …

See on tegelikult päris kummaline – mida aeg edasi, seda rohkem on mehed hakanud kosmeetikatooteid kasutama ning üleüldse oma välimusele, soengule ja riietusele tähelepanu pöörama. Isegi habemed, mis hetkel moes on, pügatakse sellise nurga alt, et lõpptulemus ei ole mitte mehelik, vaid ikka pigem naiselik.

Naised seevastu aga meigivad end üha vähem, eelistades loomulikku välimust, lasevad juuksed lühikeseks lõigata ja ning mis veel – fitnessiga tegelemine on naiste seas muutunud populaarsemaks kui kunagi varem …

Treenitud naised, kes näevad välja nagu mehed, ja mehed, kes meigivad end, justkui nad oleksid naised. Allpool oleval pildil on naine, kelle välimus meenutab pigem meest.

Tippsportlane Christmas Abbott (pilt Instagram)

Kui kunagi varem oli nii, et naised kasvatasid lapsi ja mehed käisid tööl, siis enam pole imelik ka see, kui isa võtab lapsepuhkuse, et last hoida ning hoopis naine on see, kes karjääri teeb. Ka köögis on uuema generatsiooni mehed vägagi osavad, paljud juuksurid on samuti meessoost ja muidugi jumestuskunstnikud. Samal ajal on naised hakanud rohkem huvi tundma mehelike elukutsete vastu. 

Paljud mehed tunnevad end kosmeetika kasutamisel isegi enesekindlamalt kui naised.

Jumestuskunstnik Manny Guttierez (pilt Instagram)

Räägime moest – tänapäeva naised kannavad kingi, mis on kõike muud kui naiselikud – hetkel on moes meheliku lõikega madalad kingad. Samas leidub palju mehi, kes kannavad jalatseid, millel on kõrgem tald, sest nad tahavad pikemad tunduda.

Ka lillelised ja roosad särgid meeste seljas on täiesti tavaline nähtus, samal ajal kui naised laenavad meeste garderoobist maikasid ja triiksärke.

Mitte et selles midagi halba oleks, ent millest see kõik tuleneb ja kuhu me sedasi kümne või kahekümne aasta pärast jõuame? Kas tõesti on soorollid vahetumas?

Allpool on veel mõned näited sellest, et tänapäeva naine on muutumas üha mehelikumaks ja vastupidi.

Tippsportlane Jessica Eye, kes tegeleb poksimisega (pildid Instagram)

Jumestuskunstnik Angel Merino (pilt Instagram)