Vaata teda roolis!

Oleme näinud paljusid erinevaid mehi autot juhtimas. üks neist hoiab roolist kahe käega kramplikult kinni, teine eelistab toetada ühte küünarnukki lahtisele aknale, tehes parema käega kindlaid ja osavaid rooliliigutusi..Sellest, kuidas mees rooli hoiab, saab üsnagi hästi välja lugeda tema iseloomu.


 

Mehe iseloom ja autojuhtimine

 

Oleme näinud paljusid erinevaid mehi autot juhtimas. üks neist hoiab roolist kahe käega kramplikult kinni, teine eelistab toetada ühte küünarnukki lahtisele aknale, tehes parema käega kindlaid ja osavaid rooliliigutusi..Sellest, kuidas mees rooli hoiab, saab üsnagi hästi välja lugeda tema iseloomu. Kui oled äsja kellegagi tutvunud ning sul avaneb võimalus jälgida teda roolis, võid sellest abi saada – otsustamaks, kas võtta või jätta…

 

 

1. üks käsi roolirattal, teine raadiusel

 

Seda meest tõmbab ligi kõik habras ja elegantne. Ta on kõigiga äärmiselt viisakas, isegi võõrastega. Elu on tema jaoks otsekui sirge tee, kus möödasõidud ja reavahetused käivad kõigi reeglite kohaselt. Ta hindab sõprade nõuandeid, kuid eelistab ise neile mõju avaldada ning olla jäljendamise objektiks (näiteks peente maneeride või veinide tundmise osas). Kuid pole mõtet loota, et suu uus tuttav võtab osa sinu probleemidest enda peale: vaevalt, et ta nõustuks sinu koeraga jalutama minema või sinu asju suvilasse viima. Samas ei leia sa aga temast paremat kaaslast pühapäevase teatriskäigu jaoks.


 

2. Käed roolil â