Vau, milline naine! Diana Klas vapustab uue välimusega! FOTO

Vau, milline naine! Diana Klas vapustab uue välimusega! FOTO

Näitleja Diana Klas on alati armastanud on välimusega eksperimenteerida, ent nii julget muudatust pole ta varem ette võtnud! Nimelt värvis Diana esmaspäeva öösel oma juuksed erksiniseks ja mis kõige huvitavam – see oli spontaanne otsus, mis sündis sekundite jooksul. Nägime Diana uuest soengust pilti tema Facebooki kontol ning helistasime talle, et uurida välja, miks ta seda tegi ja mis tunne on peeglisse vaadata.

Näitleja Diana Klas on alati armastanud on välimusega eksperimenteerida, ent nii julget muudatust pole ta varem ette võtnud! Nimelt värvis Diana esmaspäeva öösel oma juuksed erksiniseks ja mis kõige huvitavam – see oli spontaanne otsus, mis sündis sekundite jooksul.

Nägime Diana uuest soengust pilti tema Facebooki kontol ning helistasime talle, et uurida välja, miks ta seda tegi ja mis tunne on peeglisse vaadata.

Diana tõdeb, et praegu on peeglisse vaadates üpriski võõrastav tunne. “Muidugi on see harjumatu, aga mulle meeldib vaheldus ja sinine on lõbus värv. Mõelgu teised, mida tahavad, praegu on suvi ja millal siis veel selliseid asju teha. Vajadusel saan mütsi pähe panna ja eks see värv kulub pesudega maha niikuinii. Mulle täitsa meeldib see värv, kuigi jah, praegu on veel harjumatu,” kommenteerib Diana.

Kuidas selline idee üldse sündis? “Eile öösel pärast esietendust koju jōudes oli minu sõbranna Teresa parasjagu ametis oma poja Marko juuste siniseks värvimisega ja sealt mul see hull idee tekkiski. Selgus, et värvi jätkub ka minu juuste värvimiseks ja nii saigi minust siniste juustega naine,”naerab Diana.

Vaata lõbusat pilti Diana uuest välimusest! Eestis on vähe naisi, kes julgevad selliseid eksperimente ette võtta ja seda vahvam on näha, kui keegi seda teeb.

Karin Karu