Võitjad! CHILL OUT fotomäng “Minu parim puhkusehetk”

Võitjad! CHILL OUT fotomäng “Minu parim puhkusehetk”

  Armas buduaarikas! Oleme nüüd õige pikalt siin mängudes sinu tähelepanu ja teadmisi proovile pannud. Lõpuks ometi on aeg puhata ja mängida nii, et ühtlasi on võimalus ikka jälle võita. Nimelt koostöös CHILL OUT kuulutame avatuks fanaasiatest ja loomingulisusest pakatavatele inimestele fotovõistluse „MINU PARIM PUHKUSEHETK“.
 

Armas buduaarikas! Oleme nüüd õige pikalt siin mängudes sinu tähelepanu ja teadmisi proovile pannud. Lõpuks ometi on aeg puhata ja mängida nii, et ühtlasi on võimalus ikka jälle võita.

Nimelt koostöös CHILL OUT veinidega kuulutame avatuks fanaasiatest ja loomingulisusest pakatavatele inimestele fotovõistluse „MINU PARIM PUHKUSEHETK“.

Otsi nüüd välja oma fotode hulgast või pildista seda, mida sa nimetad oma parimaks puhkuseks. Logi end kasutajanimega sisse ja lisa oma pilt meie võistlusele.

Kaks kõige kõrgema punktisummaga võistlusfotot saavad auhinnaks CHILL OUT poolt tõelist puhkust ja naudinguid pakkuva Mehhiko käsitöömeistrite poolt valmistatud võrkkiige.

Eestlased on aasta-aastalt enam eelistamas kvaliteetveine kangemale alkoholile. Loe huvitavat artiklit veinitarbimise uuringutest Kas eestimaalased liiguvad vahemereliku elustiili suunas? Artiklist leiad ka infot Chill Out Õllesummeri piletimängu kohta.

Suurenenud veinitarbimise tõttu on ka CHILL OUT erinevad kvaliteetveinid pudelitest BIB ehk Bag-in-Box pakenditesse villinud, et oleks mugavam, soodsam ja veininaudinguid jätkuks kauemaks.


CHILL OUT hetked sobivad su elustiiliga, nagu ka erinevatest piirkondadest valitud veinid, mis aitavad selles piirkonnas kasvanud viinamarjadest parima esile tuua: Chill Out Cabernet Sauvignon Austraalia idapiirkonnast, Shiraz California pikast suvest ja Chardonnay Austraalia päikese käest ning Chill Out Coastline Rose Californiast. Chill Out veinid on alati kvaliteetsed. Eestis on saadaval neli CHILL OUT veini nii pakiveinina kui pudelis. 

Selle suve uudisena on poodides müügil 1,5 liitrine moodne ja keskkonnasõbraliku pakendiga CHILL OUT Shenin Blanc.

BIB pakendid on puhkusehetkel populaarsust võitnud, sest:

* 3-liitrises BIBis on sama palju veini kui neljas pudelis, aga hind on parem.

* Pakendit oli kergem kanda, kui nelja veinipudelit, mis lisaks ka kotis üksteise vastu minnes klirisevad ja võtavad palju ruumi.

* BIB vein säilib avatuna külmikus 6–8 nädalat, sest vein on vaakumis ja puudub kokkupuude õhuga.

* Pakendi avamine on lihtne ja sellega saab hakkama igaüks igal pool, ka siis, kui pole kaasas veinipudeli avajat ning tühja papptaara saab kokku pakkida ja ei pea klaastaara kogumiskasti otsima.


CHILL OUT fotovõistlusest saab osa võtta 24. juunini, oma lemmikule hääli anda 25. juunini ja võitjad kuulutame välja 26. juunil.

Chill Out veinidele on avatud oma fännilehekülg Facebookis, kus toimub palju põnevat.

PALJU ÕNNE! Kriss ja Kiki K mõnusa võrkkiige võidu puhul!

Täname kõiki osavõtjaid kaunite fotode lisamise eest ja soovime head suvepuhkust Buduaari ja Chill Outi poolt.