Karin: jah, teil on õigus, mu kaal ei ole langenud piisavalt…

Karin: jah, teil on õigus, mu kaal ei ole langenud piisavalt…

Olen siin pingsalt jälginud Teie tagasisidet enda blogidele ning pean tõdema, et Teil on täiesti õiged tähelepanekud – mu kaal ei ole langenud piisavalt. Seda oleme rääkinud nii treener Mattiga kui ka Vemma esindajatega. Varasemalt on Vemma toodete kasutajatel kaal langenud sisuliselt ainult toitumist jälgides, sest kogu selle 12nädalase kaalulangetuse programmi raames on trennil väiksem osa kui toitumisel ja Bode’i toodetel. Näiteks piisab 40 minutist jalutamisest, mistõttu ei pea olema väga intensiivne aeroobne trenn või midagi seesugust. Paraku minu puhul see nii hästi pole töötanud, vähemalt seni. Võimalik, et mu keha on nüüd kogu sellest toitumisest ja trennidest niivõrd stressis, et ta ei saa aru, kas tegemist on mingi lühiajalise muutusega või jääbki nii, ning ta peab nii-öelda „alla andma“. Mida aga ta minu kurvastuseks teinud ei ole.  

Olen siin pingsalt jälginud Teie tagasisidet enda blogidele ning pean tõdema, et Teil on täiesti õiged tähelepanekud – mu kaal ei ole langenud piisavalt. Seda oleme rääkinud nii treener Mattiga kui ka Vemma esindajatega. Varasemalt on Vemma toodete kasutajatel kaal langenud sisuliselt ainult toitumist jälgides, sest kogu selle 12nädalase kaalulangetuse programmi raames on trennil väiksem osa kui toitumisel ja Bode’i toodetel. Näiteks piisab 40 minutist jalutamisest, mistõttu ei pea olema väga intensiivne aeroobne trenn või midagi seesugust.

Paraku minu puhul see nii hästi pole töötanud, vähemalt seni. Võimalik, et mu keha on nüüd kogu sellest toitumisest ja trennidest niivõrd stressis, et ta ei saa aru, kas tegemist on mingi lühiajalise muutusega või jääbki nii, ning ta peab nii-öelda „alla andma“. Mida aga ta minu kurvastuseks teinud ei ole.

Tagatipuks jäin eelmisel nädalal veel haigeks ka. Ehk mis muud, kui kõik hakkab allamäge minema, siis ikka täiega. Seega oli minu eelmine nädal päris muserdav: köha ja nohu ning täielik nõrkus. Ma ei hakanud sellega riskima, et võin trennidega niigi nõrgestunud organismile karuteene teha. Kosusin ning käisin alles laupäeva hommikul Meritonis, et teha kaasa üks väsitav vesiaeroobikatrenn.

Kuid kõige selle negatiivse juures oli ka üks väga hea uudis, mis minu tuju rõõmsaks tegi. Nimelt pakkus koostööpartner Ultratone mulle võimalust käia nende juures protseduuridel. Mõtlesin, et kuna mu treeningnädal on niigi sassi pööratud, siis on väga hea alustada nende juures, kuna vaba aega sinna minekuks on nüüd rohkem. Mõeldud-tehtud, astusin teisipäeval nende mõnusasse hubasesse salongi sisse ning peale mõningast jutuajamist selgus, et ei ole soovitatav hakata protseduuridega praegu pihta, kuna olen haige. Antud protseduur oleks võinud haiguse palju tugevamini välja lüüa, mis poleks üldse hea olnud, kuna siis jääks trennide ja edasiselt Ultratone’iga veelgi pikemad vahed. Seega lükkasime Ultratone’iga alustamise edasi.

Veelkord, et kui kõik läheb metsa, siis ikka sügavale metsa. Ju siis polnud eelmine nädal minu päralt. Lohutan end sellega, et nüüd hakkab uus nädal ning ehk toob see nüüd muutusi. Vähemalt saan käia edasi trennides, kuid väikese muudatusega. Nimelt proovin teha tavapärastele vesiaeroobika ning jalgrattaga sõitmise trennidele lisaks jõusaalis erinevate masinate peal. Käisin eelmise aasta lõpus ka ühe kaalulangetuse programmi raames trennides ning jälgisin toitumist. Sealne trenn koosneski just jõusaalis erinevate masinate peal tegemisest ning sellega sain enda kaalu kiiremini langema kui praegu. Seega proovin seda nüüd uuesti ning loodan väga, et sellest on kasu ning rõõmustan nii mina kui ka Teie, kallid lugejad! 

Kuna eelmises blogis lubasin, et toon välja ka enda toitumisplaani, siis seda ka teen. Tegin sellest pildi, mille siis lisan blogi alla. Sealt näete, et kuidas näeb välja minu Vemma Bod-e 12nädalase kaalulangetusprogrammi madala süsivesikute nädala menüü. Selle menüü koostan ma endale Internetis ise. Kui mingi koostisosa ei meeldi või tahan, et päeviti oleks menüü ikka erinev, mitte ei oleks üksluine, siis saan seda väga hõlpsalt muuta. Selles suhtes on äärmiselt mugav keskkond – kogu töö on Sinu eest tehtud, ainuke vaev on endale lihtsalt meelepärane kokku panna.

Kuna kommentaarides olete maininud, et ma ei lisa piisavalt pilte, siis seekord panin neid koos blogiga teele päris mitmeid. Lisaks piltidele ja kaalunumbritele toon välja ka enda ümbermõõdud. Neid ma ei ole hakanud iga blogi alla panema, kuna iga blogi kirjutamise ajaks pole võib-olla muudatust toimunud. Nüüd aga on näha, et võrreldes algusega on sentimeetreid juba läinud. Lisan ka märkusena selle, et kõhtu mõõdan ma endal naba juurest. Kuna mul on nii-öelda päästerõngas ümber, siis mõõdan ka selle koha pealt. Kui ma mõõdaksin enda keskosast, siis ei olegi aru saada, et ümbermõõte on vähemaks läinud.

Järgmises blogis siis jagan Teiega enda Ultratone’i kogemust, samuti uue treeningplaani mõjusid ning mis peamine, kas suudan täita enda eelmises blogis seatud eesmärgi, et kaheksandaks nädalaks, so 23. oktoobriks olen alla võtnud eesmärgipärase 5,7 kg. Tänase päeva seisuga on mul sinnamaani veel minna tervelt 1,9 kg. Ma ise usun endasse, sest mul ei ole plaanis küll ühtegi haigestumist, puhkust ega muud seesugust, mis võiksid minu eesmärgi luhta lüüa. Seega mina ootan küll suure huviga ning loodan, et ka Teie!  Seniks aga olge terved ning peatse taasblogimiseni!

 

Kaal:

Kaal alguses 28.08.2012:  112,2 kg

Kaal 01.10.2012:  109,9 kg

Kaal täna, 14.10.2012: 108,4 kg

Tulemus võrreldes 01.10.2012: -1,5 kg

Tulemus võrreldes algusega: -3,8 kg

 

Ümbermõõdud:

Alguses, 28.08.2012               Nüüd, 14.10.2012

Käsivars              42,5                                               39,5                    

Kõht                   123,5                                              116,5

Puus                    123                                                119

Reis                    76,5                                                73

 

Karin

www.meritonsport.ee

 

Sarnased artiklid