Instagrami piltidega miljonäriks: tahad ka?

Instagrami piltidega miljonäriks: tahad ka?

Võimalusi raha teenimiseks on erinevaid ning tegelikult oleneb kõik sinu enda fantaasialennust ja nutikusest! Kes oleks võinud arvata, et näiteks Instagrami piltide abil on võimalik miljonäriks saada ja seda vägagi mugavalt – lausa diivanil istudes … Danielle Bernstein, kes on vaid 22aastane, teenib oma Instagrami kontoga @weworewhat kümneid tuhandeid dollareid nädalas! Tal on ka samanimeline blogi, tänu millele on ta endale üle miljoni jälgija kogunud ja see teebki tema Instagrami konto suurtele brändidele ahvatlevaks. 

Võimalusi raha teenimiseks on erinevaid ning tegelikult oleneb kõik sinu enda fantaasialennust ja nutikusest! Kes oleks võinud arvata, et näiteks Instagrami piltide abil on võimalik miljonäriks saada ja seda vägagi mugavalt – lausa diivanil istudes …

Danielle Bernstein, kes on vaid 22aastane, teenib oma Instagrami kontoga @weworewhat kümneid tuhandeid dollareid nädalas! Tal on ka samanimeline blogi, tänu millele on ta endale üle miljoni jälgija kogunud ja see teebki tema Instagrami konto suurtele brändidele ahvatlevaks. 

Kuidas Danielle oma Instagrami piltidega täpsemalt raha teenib? Brändid saadavad talle tasuta riideeseme, kosmeetikat või kingapaari ning ta teeb endast pildi, kus ta seda toodet kannab. Sageli soovitakse, et pilt oleks võimalikult naturaalne ehk siis lihtsalt üks ilus hetk päevast, mitte poseeritud moeajakirja stiilis pilt. Seejärel postitab Danielle pildi oma Instagrami kontole ning selle lihtsa tegevuse eest teenib ta täna 5000-15 000 dollarit. Vaid ühe pildi eest! Täpsem summa lepitakse eraldi kokku ja see sõltub ka sellest, millised kriteeriumid pannakse – kui näiteks bränd soovib, et pildil ei tohi olla ühegi teise brändi toodet, küsib Danielle ka rohkem raha.

Kõige olulisem ja keerulisem on oma Instagrami kontole jälgijate kogumine – brändid tahavad toodetele reklaami ja Instagram on selle jaoks uus ja ideaalne keskkond. Kui kontol jälgijaid pole, siis ei saa sellega ka raha teenida.

Instagramist on saanud ülipopulaarne koht, mida jälgivad sõna otseses mõttes kõik – alustades sellistest nimedest nagu Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Madonna ja lõpetades popstaaridega nagu Rihanna, Beyonce ning muidugi Kardashianid. Instagram on muutunud eraldi maailmaks ning loomulikult oskavad kavalamad selle pealt ka raha teenida!

Siin on mõned pildid, mille abil on Danielle teeninud üle 10 000 dollari!

Allikas: harpersbazaar.com