Kui sinu kodu on su kontor

Iga majapidamise korrashoidmine on keeruline. Veel keerulisem on kõike kontrolli all hoida siis kui sinu kodu on ühtlasi ka su kontor. Statistika järgi on juba üksnes Ameerikas 25 miljonit kodukontorit. See number kasvab iga aastaga.

kadri@buduaar.ee

Iga majapidamise korrashoidmine on keeruline. Veel keerulisem on kõike kontrolli all hoida siis kui sinu kodu on ühtlasi ka su kontor. Statistika järgi on juba üksnes Ameerikas 25 miljonit kodukontorit. See number kasvab iga aastaga. Oma kodus töötada on ju mõnus- tahad lähed haarad külmkapist kotletileiva, tahad töötad terve päev aluspesus ja laulad kõvasti ja valesti oma lemmiklaule. Siiski on üks asi selge- kui sa mingit struktuuri oma niinimetatud kontoris ei loo, kisub asi metsapoole.

1. Vali oma kontorile hoolikalt asukohta. Kui sul on piisavalt ruumi, siis kindlasti eralda kontor kodust. Tööd ei tohiks teha elamisruumides, sest siis kaovad ära piirid kodu ja töö vahel. Sülearvutiga diivanil lösutades ja poole silmaga seebiseriaale vaadates ei edene töö just kõige produktiivsemalt.
Tean ühte perekonda, kus pereisa oli endale kodukontoriks ehitanud garaa