Muuda tööpäev rõõmsaks ja tervislikuks

6 kommentaari
Muuda tööpäev rõõmsaks ja tervislikuks

Tööpäev ei pea olema nukker isoleeritud norutamine oma arvuti taga. Muuda need viis päeva nädalas õnnelikuks ja tervislikuks!

Tööpäev ei pea olema nukker isoleeritud norutamine oma arvuti taga. Muuda need viis päeva nädalas õnnelikuks ja tervislikuks!

Elustiiliblogija Meg Biram oli kodust töötanud kolm pikka aastat ja tundis, et vajab aktiivsemat tööelu. Ta tahtis vajadust hommikuti kohe duši alla minna, kanda kõiki neid ilusaid riideid, mis ta ostnud oli, ja rohkem liikuda!

Oma unistuste elluviimiseks lõi Meg koos oma armsate kolleegidega kontori, kus end tööpäeva jooksul tõeliselt õnnelikuna tunda võib. Et teised tema eeskuju järgida saaks, on naine Women´s Healthile kirja pannud mõned soovitused, mida sinagi järgida saad.

Seisa püsti
Meg teadis, et tahab endale toolita kirjutuslauda, sest pikk päev istuvas asendis arvutilaua taga on tervisele lihtsalt väga kahjulik. Ta leidis sobivad lauad baarimööblit pakkuvast firmast ega istu nüüd tööl enam päevagi kirjutuslaua taga. 

Kõnni rohkem
Kui sa pole ise enda boss ega saa kontori asukohta valida (nii, et see oleks jõusaalide lähedal ja ise piisavalt suur, et mahutada väikest treeningnurka), hakka näiteks jala tööle minema või kui see pole võimalik, pargi auto töökohast kilomeetri võrra kaugemale kui seni. Lõunale mine kontorist kaugemale kui harjunud oled. 

Tee treeningvõimalused kättesaadavaks
Võta endale esmaspäeva hommikul nädala trenniriided tööle kaasa – nii ei ole sul mingeid vabandusi, miks mitte pärast tööd otse trenni minna. Kui lähed esmalt koju, et siis riietuda ja jõusaali  minna, on üsna kindel, et koju sa jäädki. 

Tervislikud suupisted
Kogu tööle tervislikke suupisteid – pähkleid, porgandeid ja muud taolist, nii et kui nälg sind ootamatult ründab, ei tormaks sa allkorruse kohvikusse saiakesi õgima. Jälgi, et varud alati olemas oleksid. 

Leia endale trennikaaslane
Hoia tööl selle kolleegi lähedusse, kes paistab silma hea enesedistsipliiniga ja armastab trenni teha. Hakake koos trenni tegema ja sa näed, et ka sinul on palju rohkem motivatsiooni end vormis hoida. 

Hoia laual rohelist teed
See ei pea olema valmistee, aga loo endale võimalus igal hetkel rohelist teed valmistada: hoia töölaual teepakki ja suurt tassi. Roheline tee on tervisele igati kasulik, puhastab seda jääk- ja mürkainetest. 

Peegelda oma stiili
Ära jäta oma töökohta isikupäratuks kirjutuslauaks. Muretse sinna asju, mis peegeldavad seda, kes sa oled – väljenda oma stiili ja paiguta sinna asju, mis annavad sulle jaksu ja inspiratsiooni, kui tööpäev on kurnav. 

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid