Palju raha, lõbus elu – edukate inimeste 3 saladust!

11 kommentaari
Palju raha, lõbus elu – edukate inimeste 3 saladust!

Suur osa inimesi rügab päevast päeva aastast aastasse tööd teha ja nii pensionipõlveni välja. Pangalaenud ning kõikvõimalikud muud maksekohustused kaelas ei tundu elu just kõige lõbusam. Ja siis on need inimesed, kes on suutnud oma unistused ellu viia, nad teenivad raha tehes tööd, mida nad armastavad, nad on õnnelikud ja edukad! Tegelikult on igal inimesel võimalik edukaks saada – kõik on kinni suhtumises! Just suhtumine on see, tänu millele mõni meist on edukas ja õnnelik ning mõni mitte.

Suur osa inimesi rügab päevast päeva aastast aastasse tööd teha ja nii pensionipõlveni välja. Pangalaenud ning kõikvõimalikud muud maksekohustused kaelas ei tundu elu just kõige lõbusam. Ja siis on need inimesed, kes on suutnud oma unistused ellu viia, nad teenivad raha tehes tööd, mida nad armastavad, nad on õnnelikud ja edukad!

Tegelikult on igal inimesel võimalik edukaks saada – kõik on kinni suhtumises! Just suhtumine on see, tänu millele mõni meist on edukas ja õnnelik ning mõni mitte.

Siin on 3 asja, mida edukatelt inimestelt õppida tuleks:

1. Elu on mäng!

Filosoof Elbert Hubbard on öelnud: “Ära võta elu liiga tõsiselt, sa ei pääse sellest niikuinii eluga välja.” Edukad inimesed ei võta elu liiga tõsiselt, nad näevad igas asjas uut võimalust ning nad haaravad sellest kinni. Nad riskivad, kasutavad loomingulist mõtlemist ning nad ei karda kaotada, sest isegi kaotusest on midagi õppida ja selleläbi areneda ning uusi võimalusi avastada. Kui sulle sinu töö ei meeldi, siis vaheta töökohta, tegutse ise ja sea endale eesmärgid. Ära karda muutusi – elu on kõigest mäng ja see lõppeb kõigi jaoks ühtemoodi! Elu tuleb nautida.

2. Ära unista, tegutse!

Jah, unistamine on kasulik, ent kui sa oma unistuste täideviimise nimel sõrmegi ei liiguta, siis jäävadki need vaid unistusteks. Reaalsus on see, et sa võid oma unistused täide viia – kõik on kinni suhtumises! Kui sa midagi väga tahad, siis hakka selle nimel tegutsema – ka sammhaaval edasi liikumine on parem kui ühe koha peal tammumine. Võta riske, usu võimatusse ja tegutse! Ainult nii on võimalik oma unistusi püüda!

3. Sa väärid parimat!

Kui sa pole oma eluga rahul ent sellegipoolest ei tee sa ka midagi, et seda muuta, siis äkki on probleem hoopis selles, et sa tõesti usud, et sa ei väärigi paremat? Sellise suhtumisega pole mingi ime, et sa õnnelik pole. Sa pead iseennast austama, armastama ja sul peab olema usk endasse! Sa oled väärt parimat, seega miks leppida vähemaga? Kui sa iseendast lugu ei pea, siis ei tee seda ka keegi teine! Kui sa tahad, et teised sind tõsiselt võtaksid ja austaksid, pead sa kõigepealt iseennast austama! Tea oma tegelikku väärtust, arenda ennast, õpi oma vigadest ja liigu oma unistuste poole – nii lihtne see ongi!

Allikas: womanitely.com