1 ÜLLATAV ASI, mis kõhupuhituse ära kaotab

1 ÜLLATAV ASI, mis kõhupuhituse ära kaotab

Tunned, et kõht on jälle punnis ning kitsaste teksadega on enesetunne niivõrd kehv, et pead selga leidma miskit, mis varjaks sinu puhitavad keskkohta? Tegu on levinud probleemiga, mille käes vaevlevad paljud naised, kuid õnneks on olemas ka mitmeid mooduseid, kuidas punnis kõhust lahti saada ning selle teket üldse vältida.

Tunned, et kõht on jälle punnis ning kitsaste teksadega on enesetunne niivõrd kehv, et pead selga leidma miskit, mis varjaks sinu puhitavat keskkohta? Tegu on levinud probleemiga, mille käes vaevlevad paljud naised, kuid õnneks on olemas ka mitmeid mooduseid, kuidas punnis kõhust lahti saada ning selle teket üldse vältida.

Võiks arvata, et kõhupuhituse puhul soovitatakse kõikvõimalikke teravilju vältida ning eelistada köögivilju, kuid tegelikkuses on just täisterakaerahelbepuder see, mis aitab kõhu lamedaks muuta.

Keeda puder valmis veega, mitte piimaga, ning ära lisa sinna suhkrut, vaid hoopis naturaalset mett, marju ja chia-seemneid.

Täisterakaerahelbepuder aitab organismist jääkaineid väljutada ning see omakorda tähendab, et täisterakaerahelbepuder puhastab organismi toksiinidest.

Veega keedetud puder on kergesti seeduv ning täidab samas ka kõhtu, sisaldades samal ajal vähe kaloreid.

Kindlasti tasuks eelistada just täisteratoodet, mitte kiirkaerahelbeid, sest viimastest on töötlemise käigus kaotatud ära ka vajalikud kiudained ja vitamiinid. 

Allikas: Redbookmag

 

Sarnased artiklid